PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611665}
7,9 2 586
ocen
7,9 10 1 2586
Race Driver: GRID
powrót do forum gry Race Driver: GRID

Po tym co zobaczyłem na pierwszych gameplayach z GRID (2019) nie trzeba być żadnym wróżbitą, że nowy GRID nie przebiję jakością Race Driver GRID'a z 2008 roku. Auta się znowu suwają bokiem, słaby model zniszczeń, to mnie aż skłoniło do przypomnienia sobie Race Driver GRID.

Nie żałuję że odpaliłem grę po latach, taką jaką ją pamiętam i dalej taką pozostaję, świetną arcade ścigałką. Ku mojemu zaskoczeniu, GRID wykonuję kilka elementów lepiej niż obecne pseudo symulatory czyli Forza czy Gran Turismo. System zniszczeń niszczy system, głupie lekkie stuknięcie o auto powoduję wygięcie blachy i pęknięcie szyby, gdzie już w nowym Grid szło zauważyć że auta są jak pancerniki zupełni tak jak w dwójce i Autosporcie.
Do tego dodać interakcję z otoczeniem co miała LATA po dopiero Forza Motorsport 6 aa Bieda Turismo do dziś nie ma takich elementów. Cykl dobowy w 2008 roku, skromny bo szybki, ale za to pokazuje się że można, gdzie wyścigi w dzisiejszych czasach nie mają takiej prostej rzeczy (znowu z liścia obrywa Forza i Gran Turismo .... i to od wyścigów Arcade)
Zwłaszcza że takie GT/FM aż proszą się o cykl dobowy przy wyścigach wytrzymałościowych które są dłuższe od tych z Race Driver GRID.

Powrót do tej gry nie było żadnym błędem, gra dalej dobrze się trzyma i nie ma czego się wstydzić. Nawet głupi widok z kokpitu był w 2008 ficzerem, którego jeszcze seria Forza Motorsport nie posiadała (FM2 nie miał widoku z kokpitów, GT4 tym bardziej a GT5 jeszcze nie było tak jak FM3)

Świetne wyścigi kto nie grał niech czym prędzej nadrobi zaległości. Aktualne nawet w (2019) roku.

https://www.youtube.com/watch?v=rt0C0zVacKg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones