PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606782}
5,4 287
ocen
5,4 10 1 287
Prison Break: The Conspiracy
powrót do forum gry Prison Break: The Conspiracy

Nie jestem miłośnikiem „Prison Break”, prawdę mówiąc serial zaczął mnie nudzić i irytować w połowie pierwszej serii, a skończyłem go oglądać na początku drugiej, ale z ciekawości postanowiłem zabrać się za grę. I w sumie nie żałuję, bo jest to prostacka i krótka (spokojnie można ją ukończyć w jedno popołudnie i kawałek wieczora), ale w dużej mierze – poza paroma momentami – odstresowująca skradanka. Taki „Batman: Arkham Asylum” dla ubogich – z brzydką grafiką, brakiem jakichkolwiek innowacji i prawie w stu procentach liniowy, ale nadający się do grania.

użytkownik usunięty
Pottero

Myślę, że jest to doskonały przykład na to, że wcale NIE TRZEBA robić kopii tego na czym się wzoruje. Fabuła gry została przedstawiona z zupełnie innej perspektywy. Gra się fajnie, ale szwankuje tu system skradania. Po jakimś czasie idzie się do niego przyzwyczaić. No i oczywiście zmusza do myślenia, inaczej ukończyłbym tą grę dużo wcześniej. Jeśli jest się fanem serialu, to mówię, warto zagrać. Gra naprawdę wymiata mimo pewnych uproszczeń.

użytkownik usunięty

9/10 Potwierdzam wypowiedzi. Gra się nawet fajnie. Bywały upierdliwe momenty przy których trzeba było się namęczyc, (ah i te otwieranie zamków w drzwiach na wyczucie) ;p - ale gra się fajnie. Dobra skradanka i oczywiście fabuła na podstawie serialu. Dotrwałem do finału :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones