PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727179}
8,0 4 253
oceny
8,0 10 1 4253
Overwatch
powrót do forum gry Overwatch

zF2PnaB2P

ocenił(a) grę na 5

wszystko było by ładnie gdyby blizzard nie był tak zachłanny i nie zmienił modelu F2P jak to na początku planowali na B2P po sukcesie na Twich podczas beta testów,sam dostałem się w pierwszej fali i muszę powiedzieć ze gra solo znudziła mi się po niecałym tygodniu.Coraz częściej już nie Blizzard tylko ActivisionBlizzard stosuję swoje ulubione praktyki AAA Rip-Off i mam nadzieje ze jak w przypadku domu aukcyjnego w Diablo 3 odbije im się to czkawką.Choć pierwsze dni tego nie potwierdzają ale przy tak małym kontencie jaki oferują za 200zł ta gra znudzi się 80% graczy już po pierwszym miesiącu.
Ja osobiscie kupię tylko na dobrej wyprzedaży !

wildecard

Panie jasnowidzu, faktycznie straszna rzecz, że ktoś chce pieniądze za swoją pracę. Lepiej, że jest płatna, bo mikrotransakcje to zła rzecz, a poza tym jakby było f2p to community od Rocka Izaka czy innego Nitrozyniaka zniszczyłaby grę i community. Pozdrawiam.

ocenił(a) grę na 5
galdas

I tu się zgadzam mikro to zła rzecz a w Overwatch płacisz i za grę 200zł i masz w grze mikrotransakcje co świadczy dobitnie ze gra w założeniu była F2P ale z chciwości zmieniona na B2P z bezwstydnie nieprzemodelowanymi mikro.

wildecard

Platana dodatkowo jest tylko kosmetyka, która rownie dobrze mozesz zdobyc grajac. To czy pierwotnie gra byla pomyslana jako f2p + mikrontransakcje nie ma wiekszego znaczenia bo na dzien dzisiejszy sprawa jest postawniona uczcicwie.

wildecard

No cóż, chłopie, myliłeś się. Gra już kilka dni temu przebiła ilością subskrybcji na reddicie Dotę2, w chwili obecnej goni w bardzo szybkim tempie hearthstone'a i cs:go, a wszyscy cieszą się niezmiernie, że gra jest płatna. Dlaczego? Ot dzieci, ruscy, cebulaki i całe inne toksyczne środowisko nie wyda 200zł na grę.
Po tygodniu grania stwierdzam, że absolutnie było warto. Ucierpiała na tym tylko moja dziewczyna, ale w końcu i ona pogodzi się z moim nowym nałogiem. :)

ocenił(a) grę na 5
Jazzers

Tu się zgadzam wysoka cena to brak dużych ilości botów,ru itp,nie zmienię jednak zdania ze za 200zł dostajemy tylko 2 mode gry i nic więcej,są lepsze fps f2p oferujących więcej dużo wiecej.
Co do sukcesu to jest on tak miarodajny jak pieniądze wpompowanie w promocje ,płatne recki ,płatne twitch streamy i yt contenty,zobaczymy za 3-4 miechy.

ocenił(a) grę na 4
wildecard

A czemu nikt nie zwrocil uwagi na malutkie mapki? Debalans postaci - taka Mercy to jedyny grywalny support + ma niezly dps. Hak widow czy umiejka Genji do bieganai po scianach nie zawsze sie przydaje - sa fajne daszki na niektorych mapach, ale nie da sie na nie wejsc... Jak wczesniej wpomniano 2 tryby gry. Jedyne plusy to dobre wykonanie i ladna grafika, ale za sterylna. Nie ma w tej grze nic ciekawego, wciagajacego a jedynie $$ wydane na jakis yt gamerow nakrecaja hype tej produkcji. Od czasow D3 uwazam, ze Blizz powinien isc w animacje, bo te wciaz robi swietne. Reszta zaczyna kulec i to coraz bardziej.

ocenił(a) grę na 7
sephiroh

Czy tu sie nie wyklucza ? Gdyby byli xachlanni zrobiliy ten free to play

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones