PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788198}
8,7 1 273
oceny
8,7 10 1 1273
Ori and the Will of the Wisps
powrót do forum gry Ori and the Will of the Wisps

Zapowiada się epicko

ocenił(a) grę na 10

Jak dla mnie, ta część Ori, jest grą dla której warto kupić XBoxa. Gdyby nie fakt że całe szczęście wychodzi także na PC, więc nikt tego nie musi zrobić :P. A tak na poważnie, to cieszę się, ze Microsoft wyda tę grę na PC, bo inaczej bym w nią nie zagrał, a zapowiada się na grę której można żałować że się nie zagrało. Jeszcze tylko kilka dni do premiery

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Właśnie ukończyłem, zdecydowanie polecam. Idealny przykład jak dobrze rozwinąć pewne mechaniki, a przy tym nie spieprzyć klimatu.

ocenił(a) grę na 10
McDohl

Tak patrząc na nick, domyślam się że musisz lubić Suikodena 1 :P

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Zgadza się, jeden z lepiej wspominanych przeze mnie jRPG z czasów PSX ;) ale skąd pomysł żeby takie id konta to nie pamiętam.
Zerkając na Twoje ocenione gry widzę że też lubisz ograć dobrego erpega ;p

ocenił(a) grę na 10
McDohl

Osobiście wolę drugą część. Którą uważam za jedną z najlepszych gier w historii :). Teraz czekam na 10-tego kwietnia, i Remake FFVII. Biorę wtedy sobie zwolnienie lekarskie i na spokojnie gram, bez martwienia się "że jutro do pracy" :P

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Druga część też świetna, jak najbardziej. Grałem nawet w te na PS2, przeniesione do 3d. Też spoko (poza piracką, chyba IV).
Teraz w wolnym czasie pogrywam w FF XV ;)

ocenił(a) grę na 10
McDohl

Fabularnie 3 i 4 cześć nie dorównywały choćby w połowie 1-szej i 2-giej części, ale tak to już jest. FF XV podobał mi się, Square Enix pokazało, że można zrobić bardzo dobrego jRPG odpowiadającego dzisiejszym standardom. Oglądałeś film anime FFXV ? https://www.filmweb.pl/film/Final+Fantasy+XV%3A+Gwardia+Królewska-2016-762384

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

Tak, z rok przed zabraniem sie za grę ;p 7/10

ocenił(a) grę na 10
McDohl

Kampania marketingowa przed premierą FFXV była ogromna, reklamy w TV, Pełnometrażowa animacja, kilku odcinkowe anime, wszystko zaowocowalo dobrą sprzedażą gry. Dlatego po cichu liczyłem że Square wypuści coś w podobie przed premierą Remakeu FFVII :P, ale niestety nic się nie pojawiło :(.

ocenił(a) grę na 9
D3Mania

No jak? Masz demo ;p

ocenił(a) grę na 10
McDohl

No tak faktycznie jest demo..., nic tylko dziękować za taką dobroduszność :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones