PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611363}
7,6 2 045
ocen
7,6 10 1 2045
Need for Speed III: Hot Pursuit
powrót do forum gry Need for Speed III: Hot Pursuit

10/10

użytkownik usunięty

według mnie najlepszy nfs jaki wyszedł do dnia dzisiejszego lubie grać w niego a do tego ta ścieżka dźwiękowa Romolo Di Prisco zrobił naprawdę kawał dobrej roboty

Nie grałem w tą część, ale z tego co miałem to najlepsza dla mnie NFS Underground 2, te najnowsze już nie mają tego klimatu co staruszki hehehe ;D

ocenił(a) grę na 9

Tak, Rom Di Prisco to legenda :) Jego praca w NFS 3 i 4 to jedne z najlepszych soundtracków do gier w historii elektronicznej rozrywki

użytkownik usunięty

Bezdyskusyjnie najlepszy NFS jaki powstał. Te wnętrza kabin zrobione ze zdjęć, nawet wrzucili krótkie filmiki w których można się rozejrzeć.

ocenił(a) grę na 9

True. Rewelacyjny NFS z rewelacyjną ścieżką. Nie zapomne jak podniecałem się miganiem kogutów w tunelach. Pamietam jeszcze jak pozyczałem Voodoo od kolegi zeby w to pograć.

arekw

O.o mając karte 3d to kuźwa wyglądało bardzo ładnie (ja dłuuugo musiałem grać bez tego) potem voodoo kupiłem za 16zł i pykałem z efektami 3d

ocenił(a) grę na 9

Zgadzam się. Najlepsze z serii, pierwszy NFS jakiego miałem;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones