PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612820}

Need for Speed: Road Challenge

Need for Speed: High Stakes
7,5 671
ocen
7,5 10 1 671
Need for Speed: Road Challenge
powrót do forum gry Need for Speed: Road Challenge

Świetna gra

ocenił(a) grę na 9

Bez porównania z shitem który później wychodził pod ikoną Need For Speed (nie licząc oczywiście Porshe edition)
A soundtrack to do dziś jest u mnie na playliście w winampie i z wielką chęcią do niego wracam.
Polecam każdemu kto nie grał, bo grę można jeszcze znaleźć z różnych źródeł i istnieją patche pozwalające odpalać ją na WIN XP.

ocenił(a) grę na 8
aqu32

a grałeś w most wanted?

ocenił(a) grę na 9
karollo24

grałem i wg mnie był gówniany, za dużo w tym wszystkim było fascynacji tuningiem, filmem "szybcy i wściekli", driftingiem itp, a za mało ciekawych pomysłów na sam wyścig, na grafikę, na krztę realizmu. Po NFS 5 kolejną naprawdę dobrą wyścigówką wg mnie był dopiero Race Driver : Grid. Czyli praktycznie 8 lat posuchy między tymi dwoma tytułami. Po za tym hip hop, który był np w serii NFS Underground mnie osobiście zupełnie nie pasuje do gier wyścigowych.

ocenił(a) grę na 9
aqu32

To się nazywa prawdziwy NFS, a nie Shifty, Undergroundy itd. Sentyment do NFS III i IV pozostanie, jedne z moich pierwszych gier.

użytkownik usunięty
Przemoman

No to prawda ta gra rozwala system :)

ocenił(a) grę na 10
aqu32

Można się tylko spierać, czy lepszy jest Hot Pursuit (ten z 98, nie z 2011 :) ), czy High Stakes. Dla mnie wygrywa "czwóreczka", bo to po prostu lepiej opakowana III (dodatkowe trasy, tryb kariery). Nie pamiętam, ile razy z kumplami uciekałem lub sam ścigałem piratów drogowych, ale było tego chyba z tysiące rozegranych meczów. Taka gra pokazuje, że lepiej dać prostą jak dwunasta w nocy rozgrywkę i czerpać z tego masę miodu, niż silić się na jakieś rozbudowane bajery, fabułę nikomu nie potrzebną w ścigałkach itp. Zamiast wątku fabularnego, wolałem karierę z High Stakes, gdzie jeden błąd mógł mnie kosztować bardzo wiele (nie można było wczytać zapisanej rozgrywki, a przerwanie wyścigu, to utrata wpisowego - chyba że save'y się kopiowało gdzieś do folderu xd choć ja tak nie grałem).

Undergroundy i Most Wanted też mi się podobały, ale to już na pewno nie to samo.

ocenił(a) grę na 9
Freeman47

To prawda, napisałeś to samo co ja mam na myśli.
Te wszelkie kariery mimo, że tak rozbudowane to w rzeczywistości nudzą po kilku dniach rozgrywki. I to nie tylko przy okazji NFS, ale w ogólności stare gry (te sprzed 10 i więcej lat) jednak są zazwyczaj ciekawsze.

ocenił(a) grę na 8
aqu32

mam windowsa 7 znalazlem patcha na viste probowalem wszystko ale nie dziala :/

bobek388

Nie starałeś się :) , ja mam Windowsa 7 i bez problemu gram w NFS HS, jest nawet multiplayer. Wyszukaj w Google "IPLounge".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones