PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608603}

Need for Speed Carbon: Own the City

Need for Speed: Carbon
7,2 12 893
oceny
7,2 10 1 12893
Need for Speed: Carbon
powrót do forum gry Need for Speed: Carbon

Rekord

ocenił(a) grę na 10

Jaki jest Wasz rekord prędkości w tej grze? Mój wynosi 333 km/h

ocenił(a) grę na 10
fifi39

Poprawka, 380 km/h

ocenił(a) grę na 9
fifi39

dokladnie 408 ^^

fifi39

Kiedyś wynosił 327 km/h, teraz na razie wyszło 306 km/h. -_-

ocenił(a) grę na 9
fifi39

411 km/h
Porsche Carrerą GT

ocenił(a) grę na 7
fandisneya

Osobiście nie przechodziłem trybu kariery, tylko czasami zagrałem sobie na koncie młodego.
Jak dobrze pamiętam to chyba większość tych wyścigów dzieje się w nocy tak?
Spokojowo da się niektórymi autami znacząco przekroczyć prędkość rzędu 400, 500km/h przy pewnym tricku.
Wybierało się jakiegoś "pomocnika" czy kogoś w tym stylu, jednego z trzech czy pięciu, takiego co trzeba było utrzymywać się za nim w jakimś tunelu aero, czy po jakichś śladach jechać, coś w ten deseń. Goniło się za nim do oporu a później nitro i cyferki leciały jak szalone aż do odcięcia.
Nie jestem dokładnie pewien to bez hejtów od razu:
GT 40 ponad 500, możliwe że 522
Murcielago 496
Corvette w granicach 474
Slr chyba 465 może więcej
Z Porsche zawsze miałem problem bo nie mogłem go dobrze ustawić, ale jakby była odpowiednio ukształtowana trasa to byłaby prawdopodoby najszybsze, bujało się prawie do 500 i brakowało trasy a "pod butem" zapas jeszcze był.
Z początku myślałem że młody na jakichś cheatach gra że się aż tyle te zabawki bujają ale twierdził że słyszał że się da tyle wyciągnąć tylko nie udawało mu się.
Mieliśmy screeny porobione no ale cóż z tego skoro pewnie ktoś napisałby że spreparowane.
Mało w to grałem ale nigdy nie mogłem się nadziwić jak można przejechać całą trasę jednym driftem, młodemu perfekcyjnie ustawiliśmy Forda. Pyk pyk pyk i cała trasa jest! Ja najlepiej w ślizganiu "radziłem" sobie Corvettą.
Swoją drogą, najlepszy nfs co do tuningu mechanicznego i dokładnych ustawień to wg mnie NFSU2.

ocenił(a) grę na 9
dotrix

Wiesz, może to było nawet 511 km/h tą carrerą, ale juz nie pamietam bo grałem ostatnio 5 lat temu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones