PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743723}
6,6 2 154
oceny
6,6 10 1 2154
Need For Speed
powrót do forum gry Need For Speed

Witam czy ktos moze gral i podzielic sie ze swoimi recenzjami?bo mam zamiar kupic i sie zastanawiam.dzieki wielkie

danielek929

Wiele recenzji jak i gamepleji znajdziesz w sieci które bardziej z wizualizują samą grę niż słowa.
Od siebie mogę powiedzieć że gra ma parę minusów:
1. Musisz mieć stałe połączenie z internetem na konsoli inaczej gra nie ruszy. (chyba największa bolączka gry)
2. Ciągłe i powtarzające się telefony od ekipy najbardziej rozpraszają pod czas wyścigu/driftu
3. Niski poziom trudności gry.
4. "słaba" policja nie dość że nie raz trudną ją znaleźć to na dodatek szybko dają za wygraną...
No to chyba na tyle minusów które w jakimś stopniu psują frajdę z gry.

Pitch

No wlasnie kupilem juz i dupy nie urywa ehh...spodziewalem sie czegos lepszego

danielek929

gdzie kupiłeś jak premiera za 2 miesiące? :D

5476

Za jakie 2 miesiace hehe to juz stary kotlet jest :D

danielek929

a dopiero za 2 miechy da się kupic...

5476

Gdzie nie czaje gra juz dawno wyszla :)

danielek929

http://allegro.pl/need-for-speed-2016-pl-pc-gratis-i6024948369.html preorder

5476

To nie wiem jakim cudem ja ogolnie kupowalem w londynie i juz dawno byla premiera ale kumpel w polsce tez gral dawno

danielek929

to dobrze wiedzieć xD

danielek929

Nawet na thepiratebay nie ma. Chyba pomyliłeś z czymś innym.

5476

Nie nie nie kolego na pc jest premiera 15 marca ale na ps4 i xboxa byla juz dawno ja mialem na ps4 wiec sie wyjasnilo wszystko:)

danielek929

aa no chyba że tak. A ja tu internety całe poruszyłem :D
Czyli nie warto czekać?

5476

Hehe no wyjasnilo sie:) szczerze to nie bardzo nie porusza ani historia ani rozgrywka nie ma rozmaitych wmyscigow ciagle wnocy w miescie ale jak kto woli...jedyny plus to tuning :) no i za taka cene sieciowych teznie ma zadnych trybow typu turniejow jak dla mnie 5/10

ocenił(a) grę na 1
danielek929

Co za gniot, wagon z węglem + durne filmiki będące marną imitacją jakiejś durnej fabuły. Policja to ameby, poziom dla 6 latków i brak możliwości grania bez neta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones