PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686313}
8,1 873
oceny
8,1 10 1 873
NBA 2K14
powrót do forum gry NBA 2K14

Uwaga, grając w mycareer mode uważajcie na all-star weekend! Mianowicie, z konkursem wsadów wiąże się chyba najbardziej irytujący bug w całej grze. Po zakończeniu tegoż konkursu w większości przypadków zostaną wykasowane wszystkie wasze wcześniejsze osiągnięcia (podobno dotyczy to nawet 60%-70% przypadków w wersji pc) i zostaniecie przeniesieni do playoffów (oczywiście jeśli byliście na pozycji premiowanej awansem przed błędem) bez możliwości rozegrania reszty sezonu zasadniczego. Jako, że samemu padłem "ofiarą" tegoż błędu wiem jak wpieniające może to być. Poszukałem trochę i na szczęście rozwiązanie problemu jest bardzo proste:
-po pierwsze zapisujcie dla bezpieczeństwa w dwóch miejscach, to wyeliminuje większość błędów
-po drugie przed rozpoczęciem konkursu wsadów KONIECZNIE wybierzcie opcję PLAY NEXT KEY GAME, a nie PLAY NEXT GAME. Po wybraniu pierwszej opcji gra zapyta się czy na pewno chcesz przewinąć do następnego "key game" czy też wolisz rozegrać konkurs wsadów. Wybieramy wsady i teraz błąd już nie wystąpi ;)

Radzę posłuchać rady, bo niestety tego idiotycznego błędu nie da się odkręcić!

ogierinho

dzięki za info.

dodam jeszcze że bug występuje "dzięki" all star game.
Brałem udział w konkursie za 3 pkt. - przeszło bez problemu
w konkursie wsadów nie brałem udziału, tylko przeszedłem od razu do All-Star game i następne co widzę to że gram w playofach :P

ocenił(a) grę na 7
koza_2

tak jak napisałem wybieraj opcję z "play next key game" i rozgrywaj wszystko, także wsady. To jedyna opcja, jak błąd już wystąpił, to będzie pojawiał się za każdym razem, różne zapisy nic nie pomogą już teraz...

ogierinho

wiesz może jak robi się alley oppy? i jak się kiwa i rzuca ze step backa?

ocenił(a) grę na 7
agahub37

Podanie alloxaey-oop "X + LT" (albo "A +LT", dawno nie grałem nie pamiętam na pewno), prośba o podanie alley-oop chyba też któraś z tych dwóch kombinacji (ale jak nie masz danym zawodnikiem rozwiniętych "dunk"/"layup" to podań takowych nie dostaniesz raczej).

Kiwki prawą gałką, podobnie ze step-back (RT + gałka w dół, albo biegnąć wzdłuż kosza prawą gałką ruszasz "od kosza"... chyba).

To wszystko oczywiście na padzie xboxa (na innych padach tak samo tylko odpowiednikami tych przycisków).

ogierinho

a znasz może te x lt jak to jest np pass plus fake pass? bo tak byłoby łatwiej

ocenił(a) grę na 7
agahub37

fake pass chyba x+a ale głowy nie dam, jesli o to chodziło

ogierinho

tak chodzi o te nazwy ale to nie to coś innego musi być ku**a poj*bane g**no ;/

ogierinho

a poradzisz coś kiedy ja chcę zapisać czy to roster czy to season i niestety save failed wyskakuje, wiesz co można z tym syfem zrobić bo szału dostaje ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones