PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680414}

Murdered: Śledztwo zza grobu

Murdered: Soul Suspect
6,8 1 957
ocen
6,8 10 1 1957
Murdered: Śledztwo zza grobu
powrót do forum gry Murdered: Śledztwo zza grobu

pamiętam, że wszędzie plakaty porozwieszane takie duże, w których sprzedawcy zachęcali do kupienia Murdered: śledztwo zza grobu, myślałem że to będzie porządna, znana gierka. .. Teraz kompletnie o niej zapomniałem, minęło już prawie pół roku a tutaj ma zaledwie 300 głosów + oczywiście te osoby które nie zagłosowały ale miały przyjemność zagrać. Widzę, że coś sie nie udało .. :o

użytkownik usunięty
Pablo_O

Ja mam zamiar w to zagrać :) Widziałam ją na YouTube [jak to tam ludzie grają] no i bardzo mnie zainteresowała.

ocenił(a) grę na 8
Pablo_O

Fabularnie bardzo dobra, ale przykładowo mnie walki z upiorami irytowały. Czasem po prostu ciężko wyczuć gdzie to cholerstwo patrzy i czy z druga z zjawa z końca pokoju mnie dostrzeże... Jeśli te momenty miały być straszne to wyszło średnio, mnie bardziej irytowały. Zagadki były trochę za proste, ale ogólnie 8/10 za fabułę, klimat i bardzo przyjemnie zrobioną grafikę.

ocenił(a) grę na 9
Tenenit

Zgadzam się walki z demonami - średnie fabuła rewelacyjna (dzwonnik) klimat epicki!!(cmentarz , szpital psychiatryczny) ogólnie dam jutro ocenę 9/10 - tylko ją wymaksuję :) (platynka do kolekci)

klytus

Hehe... chyba jeszcze nigdzie się nie spotkałem, by komuś przypadły do gustu potyczki z demonami. Mnie oczywiście też wkurzały. Choć same demony prezentowały się fajnie. Ogólnie bardzo chciałbym zobaczyć film na podstawie tej gry, o ile klimat zostałby uchwycony i dobrze dobrani aktorzy. To byłoby coś!

ocenił(a) grę na 9
Fridleif

Na pewno by coś zmoczyli ale sama fabuła była świetna - nie trzeba wielu milionów żeby zrobić coś dobrego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones