PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680414}

Murdered: Śledztwo zza grobu

Murdered: Soul Suspect
6,8 1 958
ocen
6,8 10 1 1958
Murdered: Śledztwo zza grobu
powrót do forum gry Murdered: Śledztwo zza grobu

Zmarnowany potencjał

ocenił(a) grę na 6

Nienawidzę takich sytuacji. Pomysł na grę rewelacyjny, świetne wykonanie od strony audiowizualnej, olbrzymie nakłady na produkcję, naprawdę niezła fabuła z ciekawymi zwrotami akcji, a zupełnie spartaczony system rozgrywki. Ta gra mogłaby być olbrzymim hitem, a tak jest niestety dużym rozczarowaniem. Rozgrywka monotonna, ciągle robi się to samo, a do tego dochodzą bezsensowne skradanki z demonami, które zamiast ożywiać grę, tylko doprowadzają do frustracji. Dlaczego twórcy nie rozwinęli systemu przejmowania kontroli nie tylko nad kotami, ale np. także nad ludźmi. Poszczególne misje musielibyśmy wtedy wykonywać wchodząc w ciało innych ludzi i odpowiednio nimi kierować, aby realizować nasze cele. To by dawało dużo większe pole do popisu i pozwoliło rozwinąć i urozmaicić rozgrywkę. Owszem niby w grze trzeba było parę razy wejść w umysły innych ludzi, ale to moim zdaniem trochę za mało.

ocenił(a) grę na 5
wiadp1

Zdecydowanie się zgadzam. Aż przykro na to patrzeć, bo gra mogła wyjść na prawdę nieźle. Misje są robione według jednego schematu a teksty i dialogi układał chyba jakiś gimnazjalista. Dodatkowo gra się zacina (przynajmniej mi), a grafika jest słaba. Scenariusz zachęcał do kupna gry, dość długo na nią czekałem. Teraz żałuję 80 złotych.

ocenił(a) grę na 6
wiadp1

Zgadzam się, nie wykorzystali potencjału a rozgrywka była aż za bardzo monotonna.SPOJLER-------------Dziwi mnie jednak że my nie mogliśmy przejmować kontroli nad innymi ludźmi, a ta mała mogła się nimi posługiwać i zabijać ofiary.

ocenił(a) grę na 5
wiadp1

100% Racji lepiej by było gdyby nasz detektyw zamiast zajmować się jedną średnia sprawą pomagałby rozwiązywać np sprawy wszystkich zamordowanych duchów w mieście dzięki czemu rozgrywka byłaby mniej schematyczna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones