PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713854}
7,9 4 172
oceny
7,9 10 1 4172
Mortal Kombat X
powrót do forum gry Mortal Kombat X

Czy powstanie kiedyś jakieś Game of the year, albo jakaś inna edycja specjalna zawierająca w sobie wszystkie dodatki dlc?

użytkownik usunięty
szmyrgiel

Jest wersja co zawiera Jasona Tanie, Predatora i Tyranta bodajrze, teraz pojawi się nowa paczka z Triborgiem, Xenomorfem i Boraiczo.

ocenił(a) grę na 10
szmyrgiel

1 marca jest premiera mortal kombat xl zawierająca wszystkie dlc kombat pack 1 i kombat pack 2 - wszystkie stroje plus osiem grywalnych postaci (alien,predator,jason,leatherface,tanya,tremor,triborg i bo rai cho) i nowa arena z możliwością zrzucenia z mostu.

barabasz_

Super, o to mi chodziło. A czy istnieje szansa, że nawet po premierze XL pojawią się kolejne DLC? Czy nie wymyślą jeszcze jakiegoś XXL? :P

ocenił(a) grę na 10
szmyrgiel

ja już zamówiłem w sklepie orajt (to jest sieciówka więc może jest też w Twoim mieście) w środe mam do odbioru i koszt na ps4 wyniósł 180 zł. łap trailera https://www.youtube.com/watch?v=TagYisYp-aQ i myślę że to już jest wersja ostateczna i teraz następne co wyjdzie to nowa część za pare lat.pozdrawiam

barabasz_

Dziękuję. Ja zawsze wolę poczekać na kompletną grę ze wszystkimi dodatkami. Tym bardziej, że wg mnie w wersji podstawowej było za mało postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones