PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639282}
8,2 1 190
ocen
8,2 10 1 1190
MediEvil
powrót do forum gry MediEvil

Aż nie można było się od niej oderwać i ten klimat...
coś pięknego. Z playstation fajne gierki to jeszcze crash bandicoot, tekken3, gta2, gran turismo2,
driver, medal of honor i z tych najlepszych dla mnie oczywiście to byłoby na tyle. Piękne czasy jak
się za małolata grało ech....

heniek726

Z tą grą jest jak z filmami na które patrzymy z sentymentu - po latach to potrafią okazać się trochę inne, niż zwykliśmy uważać. Dziś ukończyłem tą grę, odpalając ją po długim czasie i muszę stwierdzić, że kamera nadal denerwuje. Wiele tytułów na PSX-a miało problemy z kamerą, ale tutaj jest to delikatnie mówiąc "wybitne" :P W małych lokacjach nie można jej obrócić, a jej auto-aktywność sprawia, że zamiast nam pomagać to zaczyna przeszkadzać. No i poruszanie się naszego bohatera jest zbyt wrażliwe. Wystarczy drobne przesadzenie z ruchem analogiem i lądujemy w przepaści, bądź bagnie. Połączmy te dwie sprawy i już wiemy jak trudne będą skoki. Jednak poza tymi dwoma (aczkolwiek niesamowicie frustrującymi :P) rzeczami gra ma unikalny klimat, który pozwala nam brnąć dalej przez kolejne levele. Mało jest gier, które łączą groteskę i "burtonowski" klimat w jedną całość. Poziomy są bardzo zróżnicowane, widać, że twórcy włożyli w produkt serce i wyobraźnię. Tytuł w sumie się nie zestarzał i nadal bawi jak dawniej. Przydałby się remake w wersji HD , bo to oryginalna gra, o której wiele osób nie wie :) Jedna z najlepszych platformówek na szaraka.

ocenił(a) grę na 8
heniek726

GRA JEST WSPANIAŁA! Uwielbiam ME! Od razu dałbym ją na listę ulubionych gier ,lecz nie jest idealna ,ale nie dużo jej brakuje!

ocenił(a) grę na 8
heniek726

KRÓL GIER NA PSX!

ocenił(a) grę na 9
Milosz12345678910

Na pewno top 10 najlepszych gier na psx.
Genialna grafika,fabuła,postacie,czarny humor,klimat,levele,grywalność,mistycyzm oraz ścieżka dźwiękowa.

heniek726

Ja do tego zestawienia dopisałbym Spyro ;-).

ocenił(a) grę na 8
karwasz_twarz

Spyro :) Dobre czasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones