PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783812}
5,7 807
ocen
5,7 10 1 807
Marvel's Avengers
powrót do forum gry Marvel's Avengers

Rozczarowanie

ocenił(a) grę na 5

Nie ma co się rozpisywać, gra co najwyżej przeciętna. Premiera gry a gameplay wygląda jakby studiu zabrakło pieniędzy i czasu na beta testerów. Cała masa bugów głupot i dziwnych mechanik. Fabuła nawet ciekawa, ale bardzo krótka i wszystkie misje polegały na tym samym bieganie, zabijanie, zbieranie zasobów co po dłuższym czasie było męczące. Dodatkowo mocne spadki klatek na sekundę w trakcie walki przez co ledwo dało się ogarnąć co się dzieje. Plusem jest to że ostatnie patche jednak troszkę poprawiły część tych rzeczy

ocenił(a) grę na 4
Alicja102000

Ja powiem tak.Jak gramy na początku Kamalą,to gra jest naprawdę bdb,fajna przygodówka,żeby grało się tą postacią do końca gry,to dałbym nawet mocną 7.Momentami czułem się jakbym grał Larą C ;).Ale czym dalej w las tym gorzej,sama napierdzielanka tymi superbohaterami do znudzenia.Ten Iron Man najgorsza postać ze wszystkich.Zniechęcił mnie całkowicie do dalszego grania w tą grę ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones