PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859218}
6,9 199
ocen
6,9 10 1 199
Martha is Dead
powrót do forum gry Martha is Dead

Geforce Experiance zoptymalizował mi grę wszystko miałem na ultra, ale trakcie gry miałem spadki FPS więc zmniejszyłem na High i było to samo. Później zmniejszyłem na medium a następnie na low, a gra tak samo źle chodziła jak na najwyższych ustawieniach. Nic nie mogłem zrobić, każdy ruch kamery powoduje drastyczne spadki FPS a nawet zamarzanie obrazu, nie da się grać w taki sposób, Jedna z najgorszych optymalizacji jaką widziałem od dłuższego czasu, i z tego co czytałem w necie dużo ludzi ma podobnie, w symulatorach chodzenia nie powinny takie rzeczy mieć miejsca, to żałosne. A szkoda bo gra zapowiadała się naprawdę spoko, godzinę pograłem i ma fajny klimat, no ale co zrobić.

D3Mania

U mnie nie było żadnych problemów ze spadkami FPSów, ale co jakiś czas gra się sama wyłączała

D3Mania

W moim przypadku pomogło granie padem. Nie czuć tak choć spadki fpsów też były, nawet na moim bardzo mocnym komputerze.

D3Mania

U mnie z optymalizacją nie było problemu, ale po kwadransie ciągle pojawiał się czarny ekran w jednymi i tym samym momencie. Nie pomogły różne sztuczki, nie pomogły aktualizacje, ostatecznie skapitulowałem i nie chcąc czekać, aż to naprawią (o ile w ogóle naprawią, bo może to coś z moim pecetem), obejrzałem sobie na kanale Kaftanna cały gameplay.

UWAGA DALEJ BĘDĄ SPOILERY!!!

Nie ocenię, bo nie grałem osobiście, ale muszę napisać, że fabuła jest intrygująca. Rozkręca się powoli, czasami ładując mocne momenty, lecz ostatecznie prowadzi do subtelnego finału. Nie mam wrażenia, że straciłem coś absolutnie "must have", bo faktycznie zakończenie nie daje w sumie żadnej odpowiedzi, lecz wszystko jest całkiem nieźle poprowadzony. Jeśli chodzi o samo granie, widziałem, że wiele elementów było zupełnie zbędnych.

Wydaje mi się, że twórcy jakby połączyli fabuły dwóch swoich gier ("The Town of Light" i "Martha is Dead") ponieważ jeśli dobrze pamiętam, w tej pierwszej była postać kompulsywnie masturbującej się, chorej dziewczyny. To samo dowiedzieliśmy się na końcu o głównej postaci z "MiD". Jedno jest pewne – twórcy póki co opowiadają zawsze o trudach chorób psychicznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones