PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611379}
7,3 1 638
ocen
7,3 10 1 1638
Manhunt
powrót do forum gry Manhunt

Gra ma niesamowity, ciężki klimat. Poczucie osaczenia i zaszczucia aż bije gracza po ryju, który utożsamia się z postacią i żeby przetrwać zrobi dosłownie wszystko. Wyobraźcie sobie siebie w takiej sytuacji - od razu budzą się najbardziej zwierzęce instynkty:) Szkoda, że druga część nie wypaliła zupełnie ale jedynka to już klasyk, który przełamał wszystkie możliwe bariery rozrywki komputerowej. Ponadto gra trudna i wymagająca ale polecam każdemu kto szuka wyzwania i czuje klimat troszkę starszych produkcji.

Krwawe_dziaslo

ja rozjebałem całą a ciężko było,śmieszny moment tam jest z lodówką chyba w 6 planszy albo jak tego wieprza się ubija prawie pod koniecm,czemu 2 nie wypaliła?

ocenił(a) grę na 9
g_lox

Jakbyś grał w dwójkę to byś wiedział czemu

kryszti

hahahahaha chyba z kamerą miałeś problem...

ocenił(a) grę na 9
g_lox

przede wszystkim z cenzurą ale kamerą rownież

kryszti

ja miałem tylko jaskrawe kolory podczas egzekucji,to pewnie o to Ci chodzi,kamere skopali i tyle

ocenił(a) grę na 9
g_lox

Odnośnie drugiej części. Grałem w wersję na PC, bez cenzury, niestety ani fabuła, ani główny bohater, ani klimat nie podszedł mi tak jak w jedynce. Do tego faktycznie drażniła kamera czyli możliwość poruszania myszką tylko w jednej, poziomej osi. Dalej pojawiały się etapy strzelankowe, które ubiły tę produkcję do końca, źle zaprojektowane, chaotyczne, zero frajdy, więcej frustracji. Jak uwailbiam skradanki, w dodatku brutalne, tak tutaj odbiłem się w połowie. Jedyny aspekt dominujący to podciągnięty poziom brutalności i pomysłowości w przygotowaniu egzekucji. Mieli chłopaki fantazję:) Reszta niestety nie do końca wyszła.

ocenił(a) grę na 9
Krwawe_dziaslo

Sorry za błędy, tak czytam teraz i za głowę się łapię co tu się odwaliło.... 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones