PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611380}
6,9 612
ocen
6,9 10 1 612
Manhunt 2
powrót do forum gry Manhunt 2

Miodny sequel.  

ocenił(a) grę na 9

Co tu dużo gadać ta gierka jest po prostu wyśmienita ma niesamowitą fabułę o wiele bardziej wciągającą i ciekawszą od jedynki do tego brutalność w jedynce to pikuś przy brutalności w dwójce a o klimacie to nawet nie będę pisał gdyż bije na głowę.Moim zdaniem jest to
rewelacyjna gierka lepsza od jedynki pod wieloma względami zresztą co tu dużo gadać to jest po prostu psycho gra co mnie strasznie urzekło i wręcz za jednym zamachem ją przeszedłem oczywiście są też małe minusy grafika,sterowanie(zbyt sztywne),zakończenie które było ewidentnie zrobione pod kontynuacje która zresztą chyba nie powstanie,minusem może być też zbyt duża ilość akcji a za mała ilość skradania jednak Manhunt słyną przede wszystkim z brutalności więc nie uważam by skradanie musiało być tak ważne dla tej serii. Przyznam też że prócz braku monotonności (bo co rozdział to nowe lokacje) gra mnie urzekła jeszcze czynnym udziałem podczas egzekucji co jest po prostu miodno epickie dlatego też dzieci nie powinny w tą grę grać w 1000% gdyż jest to zdecydowanie gra dla dorosłych i to mocno! gdyż nie widziałem jeszcze nigdy w życiu takiej rzeźni.Grę oceniam na 9/10 oceniłbym wyżej gdyby historia została zamknięta w tej części a nie została a kontynuacja prawdopodobnie nie powstanie a szkoda.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones