PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856227}

Mafia: Edycja ostateczna

Mafia: Definitive Edition
8,0 2 747
ocen
8,0 10 1 2747
Mafia: Edycja ostateczna
powrót do forum gry Mafia: Edycja ostateczna

Warto zagrać

ocenił(a) grę na 9

Świetna gra która (prawie) wiernie oddaje fabułę oryginału. Nadal mamy tutaj świetna skoncentrowaną historię, niestety w związku z tym fabuła jest krótka, a główny wątek można ukończyć w wolny weekend. Odbiega to od dzisiejszego trendu gier, w które można grać tygodniami, ale w końcu twórcy chcieli byc wierni oryginałowi. Jeśli ktoś chce wrócić do odświeżonego Lost Heaven, naprawdę warto.

ocenił(a) grę na 9
TheXArczi

Moim zdaniem lepiej, że tyle trwa, jakby przeciąganie rozgrywki miało wyglądać jak w trzeciej mafii, to ja bym podziękował, np. Ja nie lubię gier które się ciągną jak głupie (oczywiście zależy bo taki wiedźmin 3 czy skyrim mógł był łupać i dobijać kolejne setki godzin), dla mnie liczy się historia w mafii, dlatego mafię 3 olałem ciepłym moczem, bo to nie jest mafia tylko marna kopia GTA, a Mafia nigdy nie próbowała być pełnokrwistym sandboxem, :)

ocenił(a) grę na 8
TheXArczi

Gra jest bardzo dobra,tylko jeden minus to strasznie dużo gadaniny.W tej odświeżonej edycji gry mamy piękną grafikę którą byśmy chcieli się delektować podczas wykonywania misji zasuwając przez okolice miasta,a tu ciągle coś nawijają i trzeba się na dialogach skupiać.Jednak wciąga i gra się z dużą przyjemnością.Ciesze się że nie grałem w podstawową wersje tej gry kilkanaście lat temu,bo teraz się gra jeszcze z większą ciekawością.

ocenił(a) grę na 9
jazdowicz2666

Było dawno, ale zapytam, co wspolnego dialogi mają z tym, że nie można obserwować okolicy, poziom angielskiego użyty w grze nie jest jakiś bardzo wysoki ;)

TheXArczi

Zgadzam się że to jest obowiązkowa pozycja dla każdego fana gry Mafia. Naprawdę świetnie ona wygląda. Wiadomo że w 2002 gra robiła woow w świecie gier. Ta poprawiona również zasługuję na spędzenie z nią kilka godzin a nawet zrobienie ponownie fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones