PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856227}

Mafia: Edycja ostateczna

Mafia: Definitive Edition
8,0 2 747
ocen
8,0 10 1 2747
Mafia: Edycja ostateczna
powrót do forum gry Mafia: Edycja ostateczna

Po mafie sięgnęłam z tęsknoty bo historie bardzo dobrze znałam w czasach jak nasi przyjaciele Salieri, Tommy, Pauli i Sam mieli kwadratowe twarze. Jestem naprawdę bardzo miło zaskoczona, ze twórcy nadali świeży wygląd tej grze bo miałam obawy grając w odnowione gta San andreas, które moim zdaniem pod względem graficznym nie ma do Mafii podjazdu. Fabuła dość krótka ale treściwa, można z tej gry wynieść więcej wartości niż z niejednego filmu :) właśnie - co do całej formy gry mafia w moim odbiorze to właśnie ciekawy film który jest przerywany misjami które trzeba wykonać a opowieść toczy się dalej ale naprawdę odbiorem grafiki jestem mega, mega zaskoczona. Dla koneserów mafii, którzy mieli z nią doczynienia dawno temu na pc-tach będzie to miły powrót do przeszłości w nowych realiach także warto :)

ocenił(a) grę na 9
klaudiaa285

Ja w oryginał nigdy nie grałem. Ale faktycznie historia jest wciągająca jak dobry film. Gameplay też jest bardzo fajny. Wbiłem nawet platynę grając na PS4pro

ocenił(a) grę na 7
klaudiaa285

Właśnie mi czegoś brakowało w tej Mafii. Nie wiem czemu, ale jakoś lepiej wspominam starszą wersje. Chyba RDR2 tak wysoko powiesiła poprzeczkę, że gry typu GTA (jakim jest mafia) nie są już takie same i zaczyna się wymagać od nich więcej pod względem fabularnym. Mafia jest dla mnie zdecydowanie za krótka. Narzekanie może wynika z tego, że znałem fabułę i zakończenie, które wtedy wywołało szok.

ocenił(a) grę na 7
grabarz1987

Rdr2 to kosmos, perełka wśród gier, nie ma co porównywać więc rozumiem twój niedosyt :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones