PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611335}
8,3 1 675
ocen
8,3 10 1 1675
Lineage II: The Chaotic Chronicle
powrót do forum gry Lineage II: The Chaotic Chronicle

L2

ocenił(a) grę na 10

Dla mnie osobiście najlepsze i najbardziej wymagajace i zlozobe pvp ze wszystkich gier mmo wymagajace naprawde duzego ogaru by zaistniec na jakims wiekszym serwerku z klanem czy tez na Oli. WOW do piet nawet nie dorasta QQ ;)

ocenił(a) grę na 10
ElementZla

Moja przygoda z mmo zaczęła się właściwie o l2,od tamtego czasu grałem w wiele gier mmo ale l2 jest absolutnie najwspanialsze.
Mega sentyment do tej gry,a to co napisałeś o pvp i oly to całkowita prawda;]

Marcinekk

L2 w porównaniu z Lotro albo Wowem to średniak. Ta gra składa się w 80% z bezmyślnego grindu, sterowanie jest do du....y. Miasta małe, fabuła hmmm przepraszam jeśli w ogóle jest to bardzo bardzo słaba. :P Jedynie mass pvp typu siege i spora liczba klas(niestety profesji brak) ratuje tą grę

ocenił(a) grę na 10
Ivalor

Chyba nie muszę mówić że absolutnie się nie zgadzam z tym co napisałeś;)
Mam niewiarygodny sentyment do tej gry, nie jest gorsza od wowa na pewno poza tym, bo to MMO z prawdziwego zdarzenia a wow jest robiony pod niedzielnych graczy, maksymalnie upraszcza rozgrywkę, już nawet nie trzeba na dungeony chodzić bo wystarczy kliknąc na wyszukiwanie, zebranie całego sprzętu trwa góra 2 miesiące.

ocenił(a) grę na 10
Marcinekk

Zgadzam sie z tym powyzej wow w porownaniu do lineage 2 jest bardzo prosty, zdobyc dobry sprzet pvp czy pve to wystarczy 2 klikniecia i jestes na bg i tak farmisz z 2 tygodnie albo 2 klikniecia i jestes na raidzie a w takim lineage nawet jak dotarles do bossa to musiales sie napieprzac z innymi klanami o bossa no i epickie siege. Jednak w takim wowie jest lepszy balans klas i wiecej trzeba myslec jak z kims walczysz. Minusami wowa tak jak pisalem wczesniej ze jest zbyt latwy , cukierkowa grafika srednio przypada do gustu no i heale ktore sa nie do ubicia dla niektorych klas. Dodam ze staz w jedna gre jak i druga to jakies 2 lata.

ocenił(a) grę na 10
ElementZla

zgadzam się z większością wypowiedzi, nie gram już od 2-3 lat, ale zaczynałam od C1 (BnB) w 2005 - epickie siege, których nie odnalazłam już w żadnej innej grze, absolutnie szałowe postacie (nie jakieś zmutowane krowy z kopytami albo koty itp), muzyka (brak słów, żeby opisać te dźwięki), aby zdobyć dobry armor i broń, trzeba się nieźle napracować lub mieć cholerne szczęście, nie to co w WoW; czy jest prostszy od WoW? nigdy! W WoW zagra nawet dziecko, a L2 wymaga przede wszystkim niesamowitej cierpliwości, bo fakt, trzeba grindować... fabuła? prawie brak, ale mi to akurat na rękę. Gra solo w L2 - prawie niemożliwa na dłuższą metę. Tylko gra w miarę aktywnym klanie daję niespotykaną radość - pozdrawiam mój klan - Legends of Tempest i alians Triada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones