PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809544}
7,6 1 504
oceny
7,6 10 1 1504
Life is Strange 2
powrót do forum gry Life is Strange 2

Wiem, że pod koniec LiS Chloe i Max wyjeżdżają z Arcadia Bay, albo Chloe umiera a życie Arcadii toczy się dalej (zależy od wyboru). Ale czy tylko ja chciałabym zobaczyć w drugiej części Max? :) Wiem, zaklepane już że jej nie będzie, no ale tyle mnie wiązało z jej postacią, że teraz. . .

agnessa_xoxo

Jest plotka że nasz główny protagonista będzie miał szanse spotkać max w Seattle.Max będzie miała ok 15 lat i będzie sama (Bez Chloe :( ) jednakże to tylko plotki nie wiadomo czy mozna im ufac tak czy siak dowiemy się już niedługo premiera pierwszego odcinka już jesienią .

ocenił(a) grę na 7
xardas334

No właśnie premiera 27 września, do tej pory trzeba jeszcze AŻ dwa miesiące poczekać, ale napięcie będzie większe ;)

xardas334

(SPOILER)


Co prawda Max nie ma, ale jest David w ostatnim odcinku. I niewielki wpływ miało zakończenie jedynki tutaj. W moim przypadku Arcadia została zniszczona, więc David wspomina o tej sytuacji (chyba pojawia się to w odpowiedzi na pytanie dlaczego znalazł się w Arizonie). No i w trakcie rozmowy, dzwoni mu komórka i prawdopodobnie rozmawia on z Chloe (można podsłuchać stojąc pod przyczepą). Nie pamiętam dokładnie o czym rozmawiają ale wydaje mi się, że Chloe i Max są razem w NY. Nie wiem czy Max nie otworzyła tam swojej galerii. No i relacje z Chloe z Davidem są teraz bardzo dobre i nawet go odwiedza co jakiś czas w Arizonie - zakładając, że rozmawia z Chloe (w sumie innej możliwości nie widzę, bo w rozmowie wspomniana jest Max, a Joyce nie przeżyła sztormu). A jeśli chodzi o drugą możliwość, czyli śmierć Chloe to sytuacja z tego co czytałam jest smutniejsza, bo David rozwiódł się z Jo, ale utrzymują tam jakis kontakt (prawdopodobnie w tym samym momencie będzie przez telefon rozmawiał, ale z Jo). Gdzieś z rozmowy Seana z Davidem chyba wyniknie, że śmierć Chloe bardzo źle na niego wpłynęła i wylądował w AA zanim dotarł do Arizony.

agnessa_xoxo

Ja natomiast mam nadzieję, że będzie nowa historia, miasto i postacie. W ten sposób pomijamy fakt śmierci lub Chloe lub zniszczenia Arcadia Bay. Te same moce mogą trafić do kogoś innego :)

ocenił(a) grę na 7
inutka

I tak okazuje się że taką moc otrzymuje Nathan albo Victoria haha

agnessa_xoxo

O jesu... @_____@ choć Vi było mi trochę szkoda pod koniec LiS...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones