PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677200}
7,8 2 683
oceny
7,8 10 1 2683
LEGO Marvel Super Heroes
powrót do forum gry LEGO Marvel Super Heroes

Tryb dwuosobowy

ocenił(a) grę na 10

Mam ważne pytanie: muszę się szybko dowiedzieć jak się wyłącza tryb dla dwóch graczy i czy jest to konieczne. Chodzi mi o to, że na mam zapisaną grę, gdzie gram sama, ale na innym sejfie chcę zagrać z chłopakiem. Czy jak zapiszę naszą wspólną grę, to pozostałe sejfy (czy ja w ogóle dobrze piszę to słowo?) zapiszą się automatycznie w trybie dwuosobowym? A może trzeba to ciągle włączać przy każdej kolejnej grze? Wiem, że trzeba nacisnąć F2 by włączyć i wyłączy się jeśli nie zapisze się gry. Jednak podczas grania wypróbowaliśmy wszystkie przyciski na klawiaturze i nie możemy znaleźć czym to się wyłącza. Potrzebna mi ta informacja na przyszły tydzień, więc jeśli ktoś wie, niech szybko da znać.

ocenił(a) grę na 10
muppet90

Za każdym razem trzeba wcisnąć F2. Jeśli grasz na dwie osoby, wyjdziesz do menu i wejdziesz do gry z powrotem, będziesz musiała wcisnąć F2 po raz kolejny, aby dodać do gry drugiego gracza. Jeśli napisałem coś niejasno, to przepraszam, mam nadzieję że pomogłem ;)

(Pisze się ,,sejwy") ;)

ocenił(a) grę na 10
DLODI

Rozumiem, bardzo dziękuję za pomoc. I dziękuję za poprawienie mojego głupiego błędu, tak to jest jak się próbuje spolszczyć jakieś słowo.

ocenił(a) grę na 10
muppet90

Też tak mi się czasem zdarza, cieszę się że mogłem pomóc.

Miłej gry :)

DLODI

Robię tak jak piszesz i nie dziala

muppet90

Poprawie kolegę bo to nie zawsze działa, a ja znalazłem inny sposób. Aby aktywować granie na jednego trzeba wcisnąć ESC, wyjdziesz do menu i trzeba wybrać w ustawieniach sterowania gracza 1 i wejdziesz do gry z powrotem. I powinno działać, mi działa. Jak po wejściu w menu i sterowanie wybierzesz gracza 2 w opcjach (zmiany funkcji klawiszy na inne) i wejdziesz spowrotem do gry, zamkniesz menu to będzie na dwóch. I oprócz F2 jest tam napisane że może wcisnąć to być dowolny klawisz aby aktywować gracza dwa.

Brandor_Ravvis

Raz zadziałało, teraz nie działa.

Brandor_Ravvis

A jak teraz zrobić tak żebym grał z kolegą jesli na f2 podgłaśniam ?

Assasinek_123

ściszam znaczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones