PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607597}
8,0 1 295
ocen
8,0 10 1 1295
Książę i tchórz
powrót do forum gry Książę i tchórz

10/10!!!

ocenił(a) grę na 10

Mówcie co chcecie - dla mnie klimat tej produkcji, jest tak niesamowity, a ponadto wspomnienia, które z nią wiążę (pamiętam, gdy jako dziecko dostałem ją bodajże na urodziny lub pod choinkę), że nie mógłbym wystawić niższej oceny : D! Do dziś mam sentyment do tej gry i czasami chętnie sobie ją odpalam : ).

bbbosa

ja własnie to samo czuje i mam pytanie na jakim systemie ci chodzi ta gra??

ocenił(a) grę na 10
OzzyPL

XP. Nie było żadnych problemów. Z tego co pamiętam, trzeba ustawić uruchamianie w zgodności z 98 albo 95, ale to chyba nie jest problem : )

ocenił(a) grę na 10
bbbosa

Chyba nie powstała wspanialsza polska gra przygodowa. Btw, na win 7 są pewne problemy z odpaleniem gry, ale działa.

ocenił(a) grę na 10
Sumarlidi

ciężko się nie zgodzić... to w ogóle jedna z lepszych przygodówek w jakie grałem. z drugiej strony skończyłem bawić się w ten gatunek już daaaawno, daaawno temu, ale za dzieciaka uwielbiałem i mam do niej sentyment : )

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
Olimpiada_2

właśnie nie wiem... ale też mam szczere wątpliwości. pewnie jakieś emulatory da się znaleźć w sieci... ja ostatni raz grałem jakieś trzy miechy temu, ale na XP.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
Olimpiada_2

oczywiście, że grałem xD. jestem zapalonym gamerem i niegdysiejszym utra-fanem wszelkich przygodówek, a Jack Orlando, to kolejna perełka naszej produkcji : ).

w ogóle... szkoda, że era gier przygodowych już przeminęła...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
Olimpiada_2

A nie było jednej? Znaczy się, teraz mnie zaciekawiłeś i czytałem o Director's Cut, ale z całą pewnością grałem PRZED jej pojawieniem się po raz pierwszy, więc raczej w wersję pierwotną. Później wróciłem raz do tej gry, ale było to już parę lat temu i szczerze: nie mam pojęcia jaka to była wersja, tym bardziej, że grałem na 98 jeszcze xD.

bbbosa

Pamiętam za dzieciaka udało mi się zdobyć ta grę , potem przyszedł kolega i razem próbowaliśmy rozwiązywać zagadki a później opowiedział innym i w końcu przychodziło do mnie coś z 5 osób i wszyscy tak śmiali się,że pamiętam kładliśmy się po podłodze a łzy śmiechu same spływały. Tym bardziej,że podczas gry każdy coś dopowiadał to był niezapomniany i przezabawny klimat. Zawsze ta grę będę miło wspominał bo nie pamiętam bym się tak długo uśmiał z jakiejś innej gry:) Genialna fabuła genialne teksty:)


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 10
Olimpiada_2

zważając na treść posta, to raczej zdobył ją dużo wcześniej : ).

ja mam to szczęście, że grę mam w oryginale w wersji całkowicie oficjalnej (pudełko i te sprawy - moim zdaniem rarytas xD)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones