PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624751}
7,8 762
oceny
7,8 10 1 762
Kinect Sports
powrót do forum gry Kinect Sports

Dyscypliny

użytkownik usunięty

Jaka dla was najlepsza dyscyplina sportowa ? Jak dla mnie najlepsze siatkówka i piłka nożna reszta też jest świetna ale to moi faworyci ;)

ocenił(a) grę na 8

Tenis stołowy mnie strasznie wciągnął. Generalnie nie mam faworytów, piłka nożna jest ciekawie zrobiona, siatkówka też. Lekkoatletyka jest męcząca, ale to mi nie przeszkadza (z resztą b. ciekawie gra się w dwie osoby). Boks średnio mi się podoba, moim zdaniem za mało opcji uderzeń jest :)

użytkownik usunięty
Aposia

Ta dobrze by było gdyby bardziej dorobili boks. Bo jak grałem z kuzynem to liczyła się tylko tylko szybkość ;)

ocenił(a) grę na 8

Szczerze się dziwię bo ktokolwiek by w to nie grał nie podziela naszego zdania... Boks jest bez sensu, tak jak mówisz na szybkość. Precyzja czy technika uderzenia prawie się nie liczą... Ale za to emocje są duże :)

Boks i Tenis stołowy . ;)

Tenis stołowy

ocenił(a) grę na 1

Boks : )

ocenił(a) grę na 9

całą rodziną dajemy ostro w kręgle :)

Siatkówka jest super, ale lubię też zagrać w lekkoatletykę lub kręgle z przyjaciółmi ;)

Boks, kręgle i lekkoatletyka :)

Kręgle i boks.

klaudia058

Boks i siatkówka są spoko, piłka nożna mi w ogóle nie podeszła, lekkoatletyka wydała się ciekawa ale osobiście nie grałem, kolega przy mnie grał i był niezły ubaw. Kręgle, tenis stołowy też tylko widziałem z boku. W sezon drugi nie grałem ale jak widze po gameplayu strasznie amerykański, nie sądze że jest fajniejszy niż pierwsza część.

ocenił(a) grę na 8

Kręgle są super

ocenił(a) grę na 7

Lekkoatletyka jest w porządku, ping-pong i kręgle. To mi najbardziej zapadło w pamięć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones