PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607593}
7,6 2 434
oceny
7,6 10 1 2434
InFamous
powrót do forum gry InFamous

Można

użytkownik usunięty

ale nie ma ciśnienia. Gra strasznie nierówna, fabułą jest sympatyczna ale tylko na początku i na końcu - w środku nudy, ładne cutscenki animowane i niewiarygodnie żałosne filmy na silniku gry, faktyczne uczucie rośnięcia w siłę i za szybkie rozdawanie mocy pod koniec, fajne misje główne i fatalne poboczne, całkiem ładna jak na początek generacji grafika i okropne spadki płynności (to w końcu ex!), dobrze wykonane wybory moralne pod względem fabularnym i fatalnie od strony rozgrywki (rozwój postaci w złe lub dobre punkty karmy i taka też odgórna ocena wyborów - po cholerę dawać wybór, jeżeli jesteśmy karani za zachowanie według twórców niewłaściwe), świetny głos głównego bohatera i dobre tłumaczenie (będziesz mniej elokwentny jak moja noga znajdzie się w twojej dupie - na zawsze w moim sercu) i pozostałe postacie brzmiące jak GPS, no, jak Ivona. Ogólnie jednak przez twist pod koniec jestem zadowolony, że to skończyłem. Zwłaszcza, że dwójka jest naprawia dużo błędów jedynki i w nią już naprawdę fajnie się gra.

Fabuła akurat podobała mi się od końca do początku - Oskara za to nie dam, ale da się wciągnąć. A misje są fajne, ale zbyt często się powtarzają, mogli dać za jedno większy teren. Ale te wybory to faktycznie wkurzające. Skoro założenie było takie, ze tak jak w Fable decydujesz, czy chcesz być draniem, który dba tylko o siebie czy Jezusem, który ratuje każdego, to po co wstawiać wybory, które są faktycznie moralnie niejednoznaczne, i jeszcze oznaczać wyraźnie który jest dobry, a który zły? Bez sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones