PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744329}
7,6 2 142
oceny
7,6 10 1 2142
Hitman
powrót do forum gry Hitman

ukaże się w odcinkach ! Niektórym wydawcom całkowicie się we łbach popieprzyło.Bardzo lubię Hitmana, ale w zaistniałych okolicznościach żadnych piniędzy na to nie wydam.

hunter69

W dupach się przewraca od pieniędzy. To fakt.

ocenił(a) grę na 9
hunter69

Dla mnie też kulawo to wygląda... Tu cały gameplay BETY http://www.youtube.com/watch?v=ETU1jIKw_bs

hunter69

To nie jest "popieprzenie we łbach", tylko czysta kalkulacja. Proste podejście: im więcej sprzedamy - tym więcej zaoferujemy (za darmo, lub w niskiej cenie).

Wydawać na nic piniondza nikt nie musi. Można pobrać pirata, nie? Ale tym samym udowadniamy twórcom, że nie ma sensu rozwijać projektu.
Ogólnie sama forma sprzedaży mi też nie leży, ale cóż...

ocenił(a) grę na 9
grimfather

Powiem szczerze też na początku tak pomyślałem i z jednej strony macie racje bo "skok na kasę" ok, ale odpowiedzcie sobie na pytanie. Jakby wyszedł Hitman w całości teraz, ile czasu zajęło by wam przejście? Kilka godzin zapewne. Przeszedłem już samouczek i pierwszą misję, a pomimo tego dalej bawię się świetnie, bo jeszcze zostało mi dużo wyzywań do odblokowania, pomimo tych niektórych bugów w grze to i tak się dobrze przy niej bawię. Może i to skok na kasę, pomyślicie, ale również chodzi o zatrzymanie gracza trochę dłużej przy tej grze, to jest moje zdanie ;)

ocenił(a) grę na 9
hunter69

Nikt Ci nie każe wydawać. Od biedy możesz kupić dziś całość lub poczekać dłużej na spadek cen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones