PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744329}
7,6 2 144
oceny
7,6 10 1 2144
Hitman
powrót do forum gry Hitman
użytkownik usunięty
SeBo47

Bateson i Jesper Kyd przede wszystkim.

SeBo47

Bateson podkłada głos więc można spać spokojnie (podpisał kontrakt ze SE, co prawda nie wiadomo co ma robić, ale cóż innego jak nie Hitman?) takie informacje można było znaleźć na forach i stronach ludzi którzy byli na E3 i o to pytali. Co do Jespera byłoby cudownie. Muzyka z traileru daje na to nadzieję, bo stworzona w jego stylu, ale do momentu oficjalnej informacji pozostaje trzymać kciuki.

Talos14

https://twitter.com/ImDavidBateson/status/610776997791461379
oficjalna odpowiedź na pytanie jednego z fanów czy podkłada głos a w Hitmanie. Jest radość!

Talos14

niestety ale w tym roku nie dostaniemy hitmana pudełkowego ale cyfrowego i na dodatek nie pełną wersję czyli na kompletną grę będziemy chyba czekali do połowy 2016 :/ a ja się najarałem że w tym roku pozabijam :D

SeBo47

Zwiastuny zapowiadają niezłą jazdę nie powiem. Trochę to nie moja branża, ale jednak zaciekawia. Nie bardzo wiem o co wam chodzi z tymi podkładaczami głosów, to az tak dla was istotne? Hm, no nie ma sprawy. Chetnie przy Hitmanie poczekam na SGW 3 z premierą na trzeci kwartał 2016. Gry podobnie dobrze odebrane były na e3, więc podobnie nieźle będzie mi się chyba w nie jechało, czego i wam zyczę. na zdrowie:) skradanki rulezz

czaknoris_III

Dla mnie to jest bardzo ważne :) Wiesz jak grasz od początku serii i zawsze miałeś do czynienia z jednym aktorem podkładającym głos , to się mocno przyzwyczajasz do tego głosu , np Metal gear solid przez wszystkie części był jeden aktor który podkładał głos głównemu bohaterowi i nagle zmienili aktora na ostatnią część i powiem ci że charyzma i moc tej postaci była dla mnie kompletnie zmieniona , to nie było ta moc :)

SeBo47

W sumie przekonałeś mnie. racja, podkładany głos ma duże znaczenie. ja - podam przykład odworotny niż twój - dostaję furii, kiedy facet czytający "Mode na sukces" czy jak to badziewie się tam nazywa] - nagle czyta mi do filmu, który uwielbiam z napisami (lub bez) ale z lektorem, który nie ciumka w uszko widza. Cofam zastrzeżenia, bo faktycznie - w opisanej sytuacji diabli biora wszystk, z - jak podkreslasz - klimatem i przesłaniem na czele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones