PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607093}
8,0 6 011
ocen
8,0 10 1 6011
Hitman 2: Silent Assassin
powrót do forum gry Hitman 2: Silent Assassin

Genialny klimat, najlepsza muzyka, świetny system wykrywalności. To właśnie dzięki niemu gra jest tak satysfakcjonująca poruszając się nie mozna biegać i zachowywać się podejrzanie przez co jest poczucie zagrozenia. To lubię!

ocenił(a) grę na 9
czapel3

Zgadzam sie, że to najlepszy Hitman..część 3 już jest dużo słabsza zarówno pod względem muzyki jak i grywalności - odświerzono w niej tylko misje z pierwszej i drugiej części...co za pomysł;/ poza kilkoma tylko nowymi lokacjami. Hitman Krwawa Forsa... grafika super.. ale denerwując jest system rozbudowy broni zwłaszcza tych większych których nie możesz schować, więc po co je rozbudowywać?? Denerwuje też system zapisu gry - save jest ważny tylko w momencie grania, bo po przerwaniu rozgrywki save się kasuje i lokacje trzeba zaczynac od nowa... Hitman 2 ... ach. trzeba chyba odświerzyć ten tytuł.

ocenił(a) grę na 10
Lukasz121

Dokładnie podzielam twoje zdanie co do tej rozbudowy broni oraz utrudnienia w jej użytkowaniu.Aż mnie dziw bierze,dlaczego twórcy nie dali do użytku walizki do której można można by było np te wszystkie bronie schować (jak w przypadku snajperki) ;/
Generalnie dwójka i tak rządzi.Może te zwiedzanie różnych stron świata przewodzi na mysl przygody Bonda, ale dodaje to tylko uroku oraz daje nam możliwość wsłuchiwania się w różne "orientalne" czy regionalne utwory (muzyka tutaj jest fenomenalna).

Lukasz121

Chyba nie bardzo wiesz o co chodzi. Pokaż mi misję z dwójki, która była odświeżona w Kontraktach.

czapel3

Najlepsza fabuła i misje, ale mnie jakoś bardziej kręci interfejs w 3 i krwawej forsie.

ocenił(a) grę na 9
krzycho123

Codename 47, Silent Assasain i Contracts są rewelacyjne.
Blood Money-Best!!!

czapel3

Zgadzam sie, dla mnie najnowszy hitman ktory powstaje moglby byc rozszerzinym remakiem 2 :) Przyznaje jednak ze jedynka byla najtrudniejsza

ocenił(a) grę na 8
czapel3

Mnie bardziej przypadła do gustu Contract i Blood Money. A silent assasin rzeczywiście ma świetną fabułę ale niestety też jest chyba najbardziej zbugowany przez co momentami męczący

ocenił(a) grę na 10
czapel3

najlepsze w tej czesci bylo to ze byla dluga, wszystkie Hitmany powinny byc tak dlugie

ocenił(a) grę na 7
Oswaldd

Ale były nudne i męczące.

czapel3

A mam pytanie udało wam sie zebrać wszystkie bronie?? bo mi niestety kilku brak..

ocenił(a) grę na 10
fauzi

ja przeszedłem jedynkę 2 razy, dwójkę 7 razy, trojkę 2 razy, i czwórkę 1raz, czyli wynika że dwójka jest w moim przypadku najlepsza, mimo wielu błędów (np. nikogo nie zabiłem po za celem, a jest alarm że znaleziono martwe ciało ochroniarza;p) ale można to przeżyć.
Na 7 razy tylko 1 raz zebrałem wszystkie bronie, ale nie skupiałem się na nich bo i tak w grze używałem tylko garoty i pistoletów z tłumikiem, no może jeszcze snajperki ;)

ocenił(a) grę na 10
stary_grabarz

Nieraz te frajery wpadały pod samochód lub ponosiły różne głupie zgony i wówczas to Ty miałeś lipę jako gracz. Mnie to osobiście bardzo wkurzało, ale i tak nie było w stanie zniechęcić do zajebistej gry.

ocenił(a) grę na 8
siwek2000

Zgadzam się. Nawet w tej chwili wygląda bardzo dobrze i przyjemnie się gra, ale niestety bugi potrafią zniechęcić

czapel3

Fakt, muzyka jest po prostu NIESAMOWITA.
Jesper Kyd wiedział, co robi. :)

użytkownik usunięty
czapel3

Gra fajna tylko strażnicy są wkurzający :) idziesz sobie kulturalnie w przebraniu a tu nagle strażnikom coś odwala i zaczynają strzelać :)

ocenił(a) grę na 10
czapel3

Jasne, najlepsza część!!! Anathema i St. Pettersbourg rulez ;)

ocenił(a) grę na 10
2008einstein2009

Nie rozumiem, dlaczego wszyscy tak się podniecają Anathemą :p To była bardzo standardowa misja typu zinfiltruj->zlikwiduj->zwiewaj.

Dwójka ma sporo ciekawszych etapów.

ocenił(a) grę na 7
czapel3

Zdecydowanie nie 2 jest zabugowana Ai przeciwników to jakiś koszmar głupia fabuła nudne misje jak w np. w Japoni 3, 4 1 pod kątem fabuły są lepsze.

ocenił(a) grę na 10
elozero250

Misje w dwójce wbijały w fotel. Żaden inny Hitman nie wzbudził we mnie tak silnych emocji. Ciągłe ryzyko bycia wykrytym podnosiło ciśnienie jak mało co.

Do tego design samych etapów był świetny (chociaż nie wszystkich). Do dzisiaj nie mogę się wystarczająco nazachwycać nad "Jacuzzi job" i "Terminal hospitality".

ocenił(a) grę na 7
kosobi

Prawda świetne misje nie uważam, że 2 Hitman jest zły bo, to naprawdę świetna gra.

ocenił(a) grę na 7
kosobi

Teraz tylko kupić nowego PC i grać w nowego Hitmana.

ocenił(a) grę na 7
czapel3

Fajnie też że gdy mamy maskę na ryju wrogowie wiedzą, dzięki 6 zmysłowi że jesteśmy podejrzanie do nich podobni ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones