PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620531}
7,8 1 004
oceny
7,8 10 1 1004
Halo 4
powrót do forum gry Halo 4

Nie mogłem wytrzymać... jebnąłem padem o oporę łóżka i mam lekko uszkodzony lewy uchwyt. Checkpointy są w takich ujowych miejscach ustawione że to aż szok...
Choć reszta wypada super. Szkoda że to jest ostatnia część halo w jaką zagram. Żegnaj miłościo moja x-one nie zakupię.

ShangTsung

Legendary za trudne ? sorry za zabawę w archeologa ale tak dziecinnego postu dawno nie widziałem. Obrazić się na konsolę bo gra (swoją drogą niezbyt trudna) wymaga trochę cierpliwości i skila ? Właśnie przez takich casuali od siedmiu boleści pojawia się coraz więcej samograjów.

ocenił(a) grę na 9
bartik

Legendary nie jest trudne. Jest wręcz dziecinnie łatwe tylko jak kolega wyżej powiedział checkpointy są po prostu chaotycznie zrobione. Czasami nie potrzebne i co chwila występujące. W szczególności na dalszych etapach, kiedy trzeba się dobrać to pana władce oblivionu.

ocenił(a) grę na 8
NowyOrion

W porównaniu do poprzednich części Legendary w H4 jest dziecinnie proste, a system checkpointów całkiem sensowny

ocenił(a) grę na 9
marcin_zuk82

No cóż. Przed ostatnia misja w H3 na legendary jest naprawdę trudna ale ostatnia dziecinna... Więc bym nie powiedział że H4 w całości jest bardzo łatwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones