PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620531}
7,8 1 001
ocen
7,8 10 1 1001
Halo 4
powrót do forum gry Halo 4

Wg mnie 343 industries wzięło się za produkcję z najwyższa klasą i za pewnie z ogromnym poczuciem odpowiedzialności przy tworzeniu jednej z najwspanialszej serii gier wszech czasów , brakuje mnie tylko noszenia dwóch gnatów na raz .
A wy gracze co sądzicie o powrocie Jonha 117 ?

ENDmOstER

Jeszcze nie grałem ale zabiorę się za nią zaraz po skończeniu Far Cry 3. Mam pytanie: To prawda że gra ma Polski dubbing i jeśli tak to jak on wypada?

Turkisz80

Tak ma dubbing , całkiem dobrze brzmi . Polski Chief wypadł chyba najlepiej ze wszystkich zdubbingowanych głosów , może tobie przeszkadzać na początku głos Cortany ale z biegiem czasu się przyzwyczaisz ( mnie "Polska " Cortana nie przeszkadzała ale z tego co dane było mi zaobserwować nie każdemu polakowi siadła ). Ale ogółem dubbing wykonany na wysokim poziomie .

ocenił(a) grę na 8
ENDmOstER

Kawał solidnej gierki bez dwóch zdań. Osobiście bardziej przypadło mi do gustu REACH i historia upadku tej planety, patrząc oczywiście na kampanie dla jednego gracza. Historia opowiedziana w czwórce takiego wrażenia jak ta z REACH na mnie nie zrobiła co nie znaczy, że jest kiepska, co to to nie:) Nie powiem końcówka i zwiedzanie Requiem daje rady:) Multik to wisienka na torcie, od groma trybów i masa zabawy, a do tego sporo elementów pancerza i specjalizacji do odblokowania. Chwali się też darmowe Spartan OPS. Wreszcie MS coś daje i nie karze za to płacić. Co do polskiej wersji (dubbing) mi do gustu nie przypadła. Ale udało mi się dorwać wersje oryginalną z polskimi napisami, która usatysfakcjonowała mnie. Oprawa graficzna oczywiście na najwyższym poziomie co do muzyki była ok, jednak znów ta z ostatniej gierki Bungie wydała mi się bardziej klimatyczna.
Mocna 8/10

nexus0

muzyka którą wytworzyło bungie na potrzebę serii halo na 100% można stwierdzić że jest kultowa , lecz chłopaki z 343 industries bardziej mnie urzekli nową ścieżką dźwiękową ;p

ENDmOstER

muzyka zajebista ale dubbing siada:/ Dla mnie to tak jakby dubbingować MGSa, po prostu nie da się zastąpić głosu Cortany i MasterC.

Turkisz80

Racja ale miło że twórcy starają się o większą przystępność produktu w Polsce

ENDmOstER

Wiesz, kiedyś to byłem im wdzięczny za lokalizacje gier, ale teraz to raczej ich obowiązek. Łaski nie robią bo w końcu płacimy za te gry, konsole i xbl. Druga sprawa że to Polska to liderzy jeśli chodzi o rynek gier w Europie. People can Fly, Techland oraz CD projekt może nie robią zbyt wielu tytułów rocznie, ale prawie każda gra ma oceny 8/10 lub wyżej, więc Polski język powinien być obowiązkowy zaraz po Angielskim:)

Turkisz80

Pod tym kontem jeszcze nie patrzyłem i muszę przyznać że masz rację

ENDmOstER

Ostatnio na to wpadłem bo wkurzyło mnie że 90% ma zawsze dodany np. Hiszpański oraz Francuski a Niemcy już od czasów Plasystaion 1 mają pełną lokalizację, a jakoś nie słyszę żeby te kraje robiły dobre gry o ile w ogóle je robią :)

Turkisz80

Niemcy robią tylko przeciętne crysisy i symulatory farmy ( chyba), Hiszpania i Francja prawdopodobnie nic .Finlandia ma Remady od alana i maxa robią teraz quantum break , bardzo fajne gierki ale oni rzadko kiedy mają nawet napisy w grach w swoim języku .
Anglia i My jesteśmy liderami Europejskiego rynku gier :]

ENDmOstER

Alan Wake super gra więc gratulacje im za to. Crisis mi nie podchodzi bo to dla mnie interaktywna reklama nowego silnika CryEngine. Crisis łądnie wygląda i nic poza tym, gra nie ma duszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones