PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613517}
7,8 1 273
oceny
7,8 10 1 1273
Halo 3
powrót do forum gry Halo 3

To IMO jest najlepsza część najlepszej gry!

ocenił(a) grę na 10
Bolo_Bololabich

Zgadzam się. Najlepsza część jednej z najlepszych gier ogólnie. Ale jeżeli chodzi o FPS to walczy z Half-Life o tytuł najlepszej. No i seria spada na dół po dziwnej 4. Nie zrozumcie mnie źle singl był całkiem dobry (choć bronie prekursorów to tak naprawdę bronie już istniejące z innym modelem i teksturą, no może z wyjątkiem karabinu snajperskiego i wyrzutni pocisków) ale multi zbyt podobne do Call Of Duty. Najlepsze czasy były kiedy to znajomość gry była najważniejsza a nie lvl. I patrząc na opadającą serię to gdy wyjdzie HL3 (a to będzie już w tym roku) to HL będzie oficjalnie najlepszą serią gier FPS (nie najlepiej się sprzedającą, ale kto wie po tylu latach to będzie hit). Ale samo Halo 3 to najlepsza część gry jednej z najlepszych serii.

ocenił(a) grę na 9
NowyOrion

Wstyd się przyznać, ale dopiero teraz ją przechodzę i po czterech godzinach gameplayu - jestem zachwycony ;)

ocenił(a) grę na 8
Tenenit

Też zacząłem nadrabiać zaległości z Halo 3 i co tu dużo mówić...gra jest rewelacyjna! Jak na produkcję z 2007 roku prezentuje się naprawdę dobrze. Lokacje nie są monotonne, raz walczymy w klaustrofobicznych pomieszczeniach żeby zaraz znaleźć się na otwartej przestrzeni i czerpać radość z prowadzenia czołgu bądź innego pojazdu. Granie w Halo na padzie o dziwo jest dla mnie wygodniejsze niż combo myszka + klawiatura (doświadczenie z Combat Evolved).

ocenił(a) grę na 9
NowyOrion

"gdy wyjdzie HL3 (a to będzie już w tym roku)"

Te ekspert i gdzie masz tą premierę? Przestańcie się błaźnić publicznie.

ocenił(a) grę na 10
mario977

Valve lubi się spóźniać, gdyby brać na serio Easter Egg w Portalu 2 to HL3 powinien już się ukazać.

ocenił(a) grę na 9
Bolo_Bololabich

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones