PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 46 987
ocen
8,9 10 1 46987
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Nie rozumiem co w tej grze jest takiego fenomenalnego. Grafika średnia. Fabuła nijaka. O co tu chodzi???

ocenił(a) grę na 1
Garfrenie

O gimbusów pragnących być gangsterami.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 1
PositivThink

To jest gra na 5, ale ze tacy jak ty daja dychy to ja muszę dac 1 zeby wyrównać. Hereosy sa bardzo spoko, ale tez nie na dyche. A w gier na pewno grałem wiecej niz ty.

ocenił(a) grę na 8
pitrek121

Powiedz mi tylko czy grałeś w gta 5 bo jak nie to nie masz prawa oceniac tej gry

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 5
DramaticBrony

A potem dziwić się, że wszyscy uważają, że GTA5 to gra dla 12-latków o intelektualnym poziomie kozy ;)

Dealric

Poblokowali powyższe posty w rekordowym tempie xD

ocenił(a) grę na 9
Garfrenie

Co jest fajnego? grywalność, różnorodność, klimat. Grafika nie jest najważniejsza. Jeżeli coś jest ładne i piękne to w przypadku gier zazwyczaj jest krótkie i liniowe.

Penguin27

tyle, że wszystko co wymieniłeś było w poprzednich częsciach GTA, szczerze to nic odkrywczego w tej grze nie widze cała seria mogła się na dobrą sprawę skończyć na VIce City.

ocenił(a) grę na 9
qqqaaazzz

Nie ma niczego nowego? No nie wiem - giełda, nurkowanie, wiele nowych pojazdów (np. skuter wodny, batyskaf, sterowiec), inwestowanie, trzy postacie, zwierzęta. Ciekawa jest sama mapa która zawiera najlepsze elementy z San Andreas - wiochy, pustynię, góry, przystanie, tereny przemysłowe. Warto wspomnieć o ciągle rozbudowywanym trybie online i darmowych dodatkach. Jeszcze w tym roku ma wyjść dlc do singla.
Ważne są również takie drobiazgi wypływająca z beczek ropa, zniszczalne butle gazowe, grę świateł i cieni (np. w czasie deszczu) itp. O podwodnych skarbach nawet nie wspominam;)
Grze można zarzucić jedynie sporadycznie występujące błędy techniczne - spadki fps, dorysowujące się krzaczki, znaki.

ocenił(a) grę na 6
Penguin27

Dobrze, zgadzam się. Ale i tak GTA V nie ma startu do klasyków, w które ludzie grają po dziś dzień.. Sądzisz, że takie GTA V będzie za 15 lat na pierwszym miejscu? Bo ja nie.

użytkownik usunięty
Garfrenie

A gdzie niby widzieliście lepszą grafikę od GTA V? Nawet w FiFIE 14 na PS4 nie ma takiej grafiki.

ocenił(a) grę na 6

Project Cars?

użytkownik usunięty
_Anonim_

I tu ci przyznam rację.

ocenił(a) grę na 10

gta v bazuje na tym samym silniku co czworka wiec jest to troche przestarzaly silnik graficzny patrzac na to kiedy wyszla czworka

GTA V ma słabą grafikę, bo moc konsol ją ogranicza (poziom kompa za 1,5k złotych.)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones