PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608446}
7,7 16 521
ocen
7,7 10 1 16521
Grand Theft Auto III
powrót do forum gry Grand Theft Auto III

Część która odmieniła serię, później było już tylko lepiej, aż do fatalnej czwórki...

ocenił(a) grę na 7
Wizzi

Czwórka fatalna moze nie była, napewno lepsza niż toto, aczkolwiek faktycznie nie rozumiem zachwytów nad GTA IV. NIedawno przeszedłem Vice City i tylko się utwierdziłem że to najlepsza część serii. Dziś uruchomiłem też GTA3 i moje wrażenia nie były delikatnie mówiąc najlepsze. Grafika, na którą zazwyczaj nie zwracam uwagi, męczyła oczy z powodu jakgdyby smug pozostających po ruchu postaci,
Szczątkowa fabuła, debilne dialogi a raczej monologi, niedorozwinięty chyba główny bohater.
NIe mam pojęcia co palili recenzenci że stawiali temu 10.

Mafia która ukazala się w mniej więcej tym samym czasie, wygrywała pod KAŻDYM względem z tym a dostawała nizsze oceny. Niedorzeczne. Fanbojom GTA przypomnę, że o GTA 3 mało kto już pamięta a Mafia jest uznawana za "Ojca Chrzestnego" gier. Dziękuje dobranoc.

ocenił(a) grę na 8
czapel3

Te dwie gry (tj Mafia i GTA3) są nie do porównania bo łaczy je tylko gangsterskie życie. GTA było przełomowym tytułem. I nie zapomnij że Mafia to była po prostu gra. A GTA III to spadkobierca gier przez które wielu straciło prace, wielu wyleciało ze studiów a jeszcze wiecej nie zdało z klasy do klasy. Przez to rozpadały się rodziny;) Każdy się tym fascynował bez wyjątku bo można było robić co się chce, rozwalać co się chce, kraść co tylko się chce!! I taki co grał w GTA 2 i widział screeny nadchodzącej "trójki" już ledwo trzymał siku. A jak wziął w swoje łapki i zainstalował na blaszaku, przekonując się że wszystko jest tak jak sobie wymarzył, to jak innaczej miał zareagować niż stawiać 10/10? Poza tym Mafia, świetna gra zresztą, prowadziła nas w liniowy sposób od początku do końca. Generalnie dużo by wymieniać...;p

ocenił(a) grę na 10
Wojen1

pamiętam były TRZY screeny męczone pare miesięcy w neo dłuuuugo przed premierą z pół roku

użytkownik usunięty
czapel3

" Grafika, na którą zazwyczaj nie zwracam uwagi, męczyła oczy z powodu jakgdyby smug pozostających po ruchu postaci, "

Można to wyłączyć w opcjach grafiki (trails).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones