PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855783}
7,5 286
ocen
7,5 10 1 286
Gran Turismo 7
powrót do forum gry Gran Turismo 7

FORZA > GT7

ocenił(a) grę na 6

Jak dla mnie dużo lepszą rozgrywkę zapewnia jednak seria od Microsoftu.

ocenił(a) grę na 8
falconn

Jak dla mnie zupełnie odwrotnie, ale o gustach się nie dyskutuje :) Forza też całkiem solidna gierka

falconn

Daj spokój z majkoszrotem! ;D

ocenił(a) grę na 6
rysiu_wieczorek

dej pan spokój z pejstejszon

falconn

Oczywiście porównujesz Gran Turismo do Forzy Motorsport, a nie Horizon...

ocenił(a) grę na 6
Egon_Olsen

Jasne że do FM, Horizon to jednak inny typ wyścigów

falconn

Zgadzam się. GT się zeszmacilo i nie potrafią wrócić do dawnej świetności. Słaba gierka. Nowe Motorsport tylko ją dobije.

ocenił(a) grę na 8
sp4wn_sp4wnersiak

I jak tam nowy Motorsport?
Myślałem że chociaż jedna gra zachęci mnie do kupna Xboxa, ale jak zobaczyłem jak to działa na Series X to podziękowałem.
Gra w trybie 30kl jest niegrywalna jak dla mnie, w 60 jest już lepiej ale i tak w dalszym ciągu nie widać w tej grze zero progresu. Najdobitniej świadczą o tym modele samochodów które pamiętają jeszcze 360tke. Gran Turismo miało fatalny start i zero kontentu z początku, po pół roku dodawania non stop nowych rzeczy to już zupełnie inna gra. Spokojnie z oceny 5/10 mógłbym dać jej 8-9/10, a gra która miała tylko "dobić" GT dobiła tylko obecny stan konsoli i gier od MS.
P. S. Horizon 5 wygląda dużo lepiej niż nowy Motorsport...

pandemonum

Sam niepotrafię zrozumieć jak można tworzyć gry z grafiką która mogłaby zrobić wrażenie 10lat temu jeszcze na zamkniętych torach. Parodia.
Piję tu oczywiście do serii FM. Co prawda nie grałem w ostatnie części, ale jak zagram to dam znać. Póki co grafika na gameplayach preznetuje się enizwykle przeciętnie jak 2023 rok. Horizon 5 to też nadal stary silnik,alemimo wszystko wyglada jednak dużolepiej, a powinno być na odwrót:gry z otwartymi światami miały zawsze deficyt w stronie wizualnej, to normalne.

ocenił(a) grę na 8
astral_dream

No właśnie też mnie zastanawia czemu nowa FM wygląda jak gra z poprzedniej generacji. Horizon pomimo otwartego świata potrafi się prezentować lepiej niż gra która jest zamknięta na torach? Troche słabo na grę która robiło się prawie 10 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones