PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=618232}

Suikoden II

Genso Suikoden II
9,0 185
ocen
9,0 10 1 185

Genso Suikoden II
powrót do forum gry Genso Suikoden II
ocenił(a) grę na 10
poloos

Masz racje klasyka Suikoden 2 to zaraz po Final Fantasy 7 moja ulubiona gra Suikoden jest na prawdę tak cudowny że się dziwię że tak mało tu jest wypowiedzi nie rozumiem tego może mało osób zna tę serie albo nie grało na psxsie w każdym bądź razie ja grałem wiele razy niestety takich gier już nie ma piękne lata jrpg już nie wrócą :(

D3Mania

jrpg wydaje mi się, że większość "młodszych" graczy już nie doceni tej gry (chociaż nie do końca bo mój brat ma 13 lat i kupiłem mu psp i Finala 7 to powiedział, że najlepsza gra w jaką grał), trzeba było w tamtych czasach grać, a Xenogears to była dopiero gra! Gram w każdy gatunek gier, ale jrpg zawsze był dla mnie wyjątkowy. Czekam i czekam na coś podobnego to nie dość, że nie ma to na dodatek coraz mniej skomplikowane i krótsze robią gry. Niedługo przetestuję FF XIII 2, polskimi recenzjami się nie sugeruje bo szkoda się wypowiadać na ten temat... pozdr

ocenił(a) grę na 10
poloos

Zgadza się trzeba było grać w tamtych czasach twój brat miał od kogo się dowiedzieć o takiej grze jak Suikoden dzisiejszą młodzież chce mieć tylko ładną grafikę tylko co po grafice skoro nie ma fabuły . JRPG to wyjątkowy gatunek na pewno mój ulubiony wiele można by wymienić tytułów a Xenogears świetna gra bez wątpienia :) ja i tak wole grać na starym dobrym playu nie ma to jak trzymać pada w ręku :) . a co do FF XIII 2 cała seria miała bardzo wysoki poziom do części X-2 później już odbiegli niestety od klasycznego finala a szkoda :( oczywiście mam zamiar zagrać też w FF XIII 2 ale nie nastawiam się na fajerwerki .

D3Mania

Rycerze śmiesznie go gonili (niczym polska żandarmeria wojskowa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones