PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606062}
7,8 4 641
ocen
7,8 10 1 4641
Gears of War
powrót do forum gry Gears of War

Tak właśnie się robi Remastery/Remaki gier, a nie pseudo HD z dopiskiem Remaster. Takich jak najmniej na rynku powinno być, na szczęście nawet SONY poszło po rozum do głowy i wypuszcza remastery z krwi i kości.
Właśnie na takie remastery wyczekuję każdy szanujący się gracz, jak GOW:UE,HALO 2, Crash Bandicoot N-Sane, Shadow of The Colossus (PS4 w 2018 roku).
DO takich gier pięknie jest powrócić po latach, przeżyć te magie ponownie. Przypomnieć sobie gdy pierwszy raz się odpalało klasyczną wersję ze starej generacji.
GOW: Ultimate Edition jest jedną z tych gier, jestem bardzo zadowolony że miałem okazję ją ponownie przejść, przeżyć tą samą przygodę jeszcze raz. Z tym wyjątkiem że ładniej i z nowym contentem którego nie ma w oryginalnej wersji gry. Gra teraz kosztuję grosze, a warto się zaopatrzyć w ten tytuł.
https://www.youtube.com/watch?v=m9Wem4i2wmA

ocenił(a) grę na 8
MaXXi

Mam właśnie wszystkie części w tym jedynkę i ultimate na Xbox One na Game Passie kozak że mogę zagrać we wszystkie bez kupowania ale i tak chyba warto kupić

użytkownik usunięty
MaXXi

PS4 z Halo 2 i Gearsami? Chyba ci się pomyliły konsole. (te gry wyszły tylko na Xboxy)

ocenił(a) grę na 5
MaXXi

remaster wygląda świetnie, ale mogli by przy okazji parę bzdur usprawnić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones