PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609734}
8,3 2 651
ocen
8,3 10 1 2651
Gears of War 2
powrót do forum gry Gears of War 2

tragedia

ocenił(a) grę na 4

nie no tragedia spodziewałem się czegoś lepsze znacznie gorsze od killzone

nakati_snake

Fabularnie MIAŻDŻY killzona, a ocenianie grywalności jest absurdalne gdyż kto dwie różne gry. Jakby porównywać wyścigi z piłką nożną.

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

nie chrzań mi tu ;p koleś no może nie " tragedia " ale na pewno nie jest jakaś super

nakati_snake

Jak dla mnie gears 2 to wyrąbista produkcja

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

nie wiem cy wyrąbista ...
ale na pewno fajna

Niszczyciel2000

Jak dla mnie wyrąbista .

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

ja wyobraź sobie grałem byłem już na jakimś statku tej " SZARAŃCZY " otwieram drzwi jakąś dźwignią a tam jeden z bohaterów cały pocięty jęczy jak zombiak a potem strzela se w łeb :O
dochodzę dalej bronię miejsca potem odlatujemy kolejny z bohaterów wypada przez statek...
potem wpadamy do gigantycznego robala spotykamy tego gostka a on ledwo dyszy kwas zżera mu ciało widać mu mięcho i kręgosłup pada głównemu bohaterowi na rękach :O
idę dalej jakieś gigantyczne zęby potem bebechy i cięcie jego(robala) trzech serc (ble) złapało mnie na wymioty jak na razie ten moment zrobił na mnie duże wrażenie...

Niszczyciel2000

Ja grę zaliczyłem z 2 tygodnie temu najbardziej podobała mi się lokacja zniszczonego miasta przy wejściu do krateru (jak się pomyliłem to można mnie poprawić) i przejażdżki (nie napiszę na czym ponieważ jeszcze nie grającym w te grę nie chce psuć zabawy) w środku robala też była spoko . Nie musiałeś pisać o Tai ponieważ nie wszyscy grali .
UWAGA TROCHĘ SPOILERÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

S o r r y nie wiem jak srobić spoiler zmienić kolor czcionki(da się ?)

Niszczyciel2000

Każdy ma inny gust co nie :)

ocenił(a) grę na 10
ENDmOstER

taaaa...
mówiąc że zrobiło to na mnie wrażenie miałem na myśli że mocno mną wstrząsnęło jeszcze nigdy w grze nie czułem tego to dla mnie nowe uczucie ;p

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

Nie ma co porównywać killzona do gearsa . Gears miarzdży super produkcja szkoda tylko ze już koniec całej trylogii.

ocenił(a) grę na 4
adik789

Założe, się że nikt z was nie grał ani w killzona, ani w resistance ( resistence był fajny tylko do 2 części ) tylko mieliście okntakt z konsolą xbox, ja miałem kontakt zarówno z exlusiwami na ps3 jak i na xbox i moim zdaniem killzone miażdzy gearsów. A i jeszcze coś, wiecie co mnie odraża w xboxie 360? że internet jest płątny ja bym tego nie ywtrzymał, jak bym miał płacić za coś co robie codziennie.

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

Właśnie ukończyłem Kz2 i mając w pamięci GOW 2 oceniam tę ostatnią dużo wyżej. Właściwie jedyny aspekt, w którym killzone przeważa to grafika. Technologicznie lepsza od ut3. Zastanawiałem się nad soundtrackiem, ale ostatecznie Steve J. z kawałkiem Hope runs deep mnie przekonał, że i tu gearsy wygrywają. Różnorodność otoczenia, fabuła, znacznie bardziej charakterystyczne postaci, muzyka, więcej humoru, znacznie lepszy MP, wydaję mi się, że kampania nieco dłuższa niż w KZ2. Obie gry zbliżone bardzo do siebie.

harom

Wiem killzone 2 jest świetny tylko to w killzonie dwójce trochę kuleję to takie niezbyt różnorodne lokacje . Więc moim zdaniem killzone 2 ma ten sam problem co gears 1

nakati_snake

Mam obie platformy. KZ2 ma takiego sobie singla, a GoW 2 świetnego. W multi na równi.

Pierwszy Ressistance to dla mnie straszny przeciętniak. Drugi ok.

ocenił(a) grę na 9
neo_angin

Killzone ma strasznie słabą fabułę, generalnie gra się w niego ok, ale szału nie ma ot 7/10 w przypadku drugiej części, trzecia ciut lepsza.
Technologicznie seria ta jest perfekcyjna, ale nie samą technologią człowiek stoi ;)

GOW spokojnie jest na 9, singiel bardzo wciąga.

Ogólnie to PS3 jak dla mnie jest lepszą konsolką bo gry takie jak The Last of Us, Unchartedy, Heavy Rain to miazga. Z resztą nawet taki resistance (szczególnie 3) jest naprawdę świetny

nakati_snake

Ostatnio skończyłem killozona 2 i 3 więc stwierdzam że, to tak samo jak porównać apple i samsunaga . ( rzecz jasna seria gears of war to apple:0 )
Killzone to tylko dobry shooter a gears'y są wybitne !

ocenił(a) grę na 10
nakati_snake

sam jestes tragedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones