PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609734}
8,3 2 651
ocen
8,3 10 1 2651
Gears of War 2
powrót do forum gry Gears of War 2

Majstersztyk

ocenił(a) grę na 9

Gra po prostu jest wyjechana w kosmos...+ fabuła, + postacie, +bronie, +przeciwnicy i mozna by tak
wymieniac bez końca...z niecierpliwościa czekam na 3 czesc!!!

ocenił(a) grę na 6
kuuubbbaaa

Sorka ale z całym szacunkiem tak gra jest słaba.Poza fajną grafą nie ma w niej nic po za bez sensownym strzelaniem.

ocenił(a) grę na 10
kuuubbbaaa

Zgadzam się absolutnie z kuuubbbaaą.Gra to majsterczyk.W moim rankingu gier ustępuje TYLKO Gta IV.

kuuubbbaaa

jedyna różnica między wami to fakt że prawdopodobnie helsinger nie ma konsoli xbox360 a wy macie

zresztą... jaki majstersztyk... prócz grafiki reszta na dobrym poziomie i tyle

grywalność była najsłabszą stroną tej gry

w sumie fabuła tez mało wyszukana (jak w większości gier z tego gatunku)




ocenił(a) grę na 5
peeszet

Zgadzam się. Fabuła leży: Zabij tego dobij tego. Do tego jeszzcze ten zrąbany wątek Doma i Marie. Główny bohater: Nadęty bufon, znienawidziłem go po pierwszej misji. Grafika cool. A cała reszta kijowa. Jedyny plus to mod hordy.

ocenił(a) grę na 9
mark1618

Ale wy jesteście głupi. Durni PC-towcy i fanboje tak mają, przesrane być w waszej skórze, palanci.

ocenił(a) grę na 9
Gooner250

dokładnie, gardzę wami, lol

ocenił(a) grę na 5
bibbobibowski

Że ja niby PC-towiec? Chyba was pogięło lekko...

ocenił(a) grę na 10
mark1618

PC mam też i często gram, ale preferuję xboxa 360. Gears of War 2 jest grą zajeb.... i wręcz EPICKĄ!!!

mark1618

Coś mi się wydaje że nawet nie grałeś mark1618 , pewnie oglądałeś lub czy czytałeś recenzje . A jak masz konsolę to pewnie ps3 ponieważ moim zdaniem żaden koleś co ma x360 nie miałby tak wielu problemów do gears'a 2 lub 3 , chyba że grasz w jakieś cygańskie gry . Marcus dla mnie jest wyjebisty . A fabuła jest dobra nic do niej nie mam . A rozgrywka to to co ja lubię w gears of war najbardziej oraz bardzo fajni są bohaterowie są wyraziści i pozostają w pamięci. A multi jest jednym z moich ulubionych , mapy nie są duże nie są małe po prostu mówiąc w sam raz .

ocenił(a) grę na 5
ENDmOstER

Skończyłem całe Gearsy 2 i w ch*j mi się nie podobały. Xbox sprzedałem dwa dni temu. nie wierzysz, że skończyłem? To looknij sobie na mój GamerTag: Mark1618, a potem pier*ol, okey?

mark1618

No cóż wybacz . Może to nie twoje klimaty

ocenił(a) grę na 5
ENDmOstER

Spoko. Tylko po prostu zrozumcie, że niektórym nie musi się podobać to co wy lubicie. I sorry za spinę :)

mark1618

Spoko

ocenił(a) grę na 7
mark1618

Akurat fabula rzadzi i tryb sp, kuleje natomiast multi i to bardzo, tutal Halo Reach jest gora

ocenił(a) grę na 9
Jetli81

dla mnie też multi jedynie, co do markusa zgadzam się z mark1618, nadęty kutafon, z mentalnością nauczyciela od wf

ocenił(a) grę na 10
bibbobibowski

jeżeli o mnie chodzi gra na razie spoq ;p
a dlaczego " na razie " ? ponieważ są irytujące momenty a po za tym niedawno zacząłem w to grać (jakieś dwa dni temu) zbyt daleko nie doszedłem ;p

ocenił(a) grę na 10
bibbobibowski

hahahahaha
dobre może i nadęty to ma być prawdziwy pies wojny , facet z jajami a nie jakaś lalusiowata męska dziw..
a kogo byś chciał do wojny maminsynka ? :DDDDDD XD

ocenił(a) grę na 9
Niszczyciel2000

no właśnie, trafiłeś w sedno..

ocenił(a) grę na 10
bibbobibowski

dzięki za uznanie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones