PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656383}
7,0 734
oceny
7,0 10 1 734
Gears of War: Judgment
powrót do forum gry Gears of War: Judgment

Ciekawe jak nasza rodzima ekipa sprawdzi się za sterami

ketrab6666

myślę że się spiszą , pcp mieli bardzo dobrego bulletstorma i do dali do gears' ów na pc parę naprawdę udanych misji .
I ludzie z Epic będą nadzorować ponoć projekt , więc będzie bardzo dobrze .

ENDmOstER

Silnik zapewne pozostanie bez zmian ale czytałem gdzieś że mają pozmieniać coś w multi

ketrab6666

Ferguson mówił że zrobią rozgrywkę coś ala Horda vs Beast, czyli żywi gracze stają po obu stronach:) Podobno mieli to wrzucić już do GOW3 ale nie dali rady.
Jestem sceptycznie nastawiony do tej gry gdyż to nabijacz kasy. Mogli zrobić to jako dlc jak "Raam shadow" lub dodać jakiś epizod umiejscowiony pomiedzy Gow2 a Gow3...
Ogólnie GoW bez Marcusa to już nie to samo

Turkisz80

Troche w tym racji jest ciekawe jaki będzie single i jakie postacie się przewiną ale nie do końca się z Tobą zgadzam żadna część nie była słaba więc myśle że i ta będzie trzymała poziom ps Marcus zapewne się pojawi :) a pozatym w Raam shadow wogóle go nie było a mimo to Barrick dawał rade i jakoś nie odczuwało się braku Marcusa

ketrab6666

Marcus poznał Bairda i Cole w GoW, a przed tym kiblował więc bardziej pojawi się w multiplayer niż w fabule. Liczę za to na pojawienie się Hoffmana bo lubię tego dziada:) Mam nadzieję że nie zepsują multi tymi usprawnieniami jak to zrobili w GoW2 w którego nie dało się praktycznie grać:/

Turkisz80

Wiem wiem chodziło mi o to że zapewne go jakoś "wcisną" może jakaś misja poboczna lub dlc kto wie a co do multi myśle że będzie świetne podoba mi się pomysł podziału na klasy ps grasz może w 3jke przez neta ??

ketrab6666

Tak, czasem gram. Mój gamertag to KoV8lsky

Turkisz80

jeżeli będzie się sterowało Bairdem w fabule głównej to Ch w D twórcom !!!
Czytałem że to najbardziej lubiana postać GOW .
Jak dla mnie to głupi nadęty zarozumiały blondasek którego mogłoby nie być .

Niszczyciel2000

Niestety chyba Baird to głowny bohater fabuły,a przynajmniej jeden z nich
Ja też go nie trawię to dla mnie najgorsza postać i miał najsłąbsze teksty.
Uwielbiam Carmine'a:D

klepak84

ale który było ich czterech ;p

Niszczyciel2000

Heh
Ten z drugiej części Anthony?

klepak84

Anthony był e pierwszej w drugiej był Benjamin a w trzeciej Clayton

ketrab6666

Ostatnio czytałem że akcja ma być przerywana scenami z sądu Bairda i decyzje jakie podejmie gracz będą wpływać na decyzje podejmowane podczas procesu m.in. zeznania świadków

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones