PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612898}
7,0 2 051
ocen
7,0 10 1 2051
GRID 2
powrót do forum gry GRID 2

ehhh

ocenił(a) grę na 6

Jak mnie w tego typu grach irytuje brak widoku z wnętrza auta.

ocenił(a) grę na 6
Mariusz005

To trochę tak, jakby powiedzieć: "jak mnie w piłce nożnej irytuje brak czołgów. :/" ;) OK, to się nie kłóci, ale oczekujesz czegoś typowo imersyjnego, pozwalającego się zatopić w uczucie prowadzenia auta, w grze, która jest zręcznościowa (i to bardzo). Słusznie pozbawili tej części tego widoku, bo mało kto z niego korzysta (znaczy do płaczu z powodu jego braku to już chętny każdy), bo i po co. Jednak jeśli bardzo ci zależy, to poszukaj modów dodających (i to w znakomity sposób, bo włącznie z "helmet cam") taki widok. Ba, nawet istnieją zmieniające fizykę w sposób znaczny (w stronę realizmu).

A jeśli nie interesują cie fanowskie rozwiazania, to GRID Autosport powinien Ci się spodobać - ot, taki GRID 2,5, odpokutowujący grzechy dwójki (dla ciebie jest to brak widoku z kokpitu, dla mnie np. model jazdy).

Zresztą powiedzmy sobie szczerze, że nawet w jedynce ten widok był zrobiony na odpierdziel (nie tak jak w Autosport, ale nic ponad niski standard). W każdym razie, jeśli grałbyś tak (tego nie wiem) jak ja najpierw w Shifta, a dopiero potem w GRIDa, to byś nie był w stanie patrzyć na te paskudne wnętrza w produkcji Codemasters.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones