PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720025}
8,3 508
ocen
8,3 10 1 508
Football Manager 2015
powrót do forum gry Football Manager 2015

Świetna

ocenił(a) grę na 10

Gra jest znakomita pod każdym względem. Bardzo sprytnie wymyślony pomysł ze scoutingiem i poszczególną wiedzą scoutów. Mam jednak problem z treningiem kondycyjnym przed rozpoczęciem sezonu. Większość piłkarzy jest niezadowolonych, że nie poświęcam im wystarczająco dużo czasu w przygotowaniu kondycyjnym i nie wiem jak to rozwiązać. Poza tym sprowadziłem w letnim okienku transferowym na wyspy dwóch piłkarzy, którzy nie mogą grać bo niby nie mają pozwolenia na pracę. Wie ktoś co mogę zrobić ?

diamen

To chyba co roku jest z tym problem z ligą angielską. Ja właśnie dlatego nie gram angielskim drużynami bo rzadko kiedy ci nowi zawodnicy dostają pozwolenie na pracę. A co do treningu to nie wiem jak w tej części bo jeszcze nie grałem, ale w poprzedniej to u każdego gracza można było ustawić obciążenia treningowe wystarczyło wejść w jego profil i kliknąć trening.

diamen

A tak w ogóle to nie wiesz skąd można ściągnąć działająca wersję gry? Bo do tej pory jaką bym nie ściągnął to po paru dniach wyskakuje mi crush dump i wychodzi z gry.

ocenił(a) grę na 10
Andrzejek324

No niestety nie mam pojęcia. Ja swoją kupiłem więc ten problem ominąłem.

diamen

Aha no niestety mi szkoda wydać ponad sto złotych na grę. Poczekam aż będzie jakaś grywalna wersja w necie.

diamen

Już gram i mam problem. Nie wiesz jak zrobić żeby wyświetlały się pozycje zawodników w taktyce przy ustalaniu składu bo jest tylko imie nazwisko, morale,kondycja i średnia ocena, gdybym nie znał składu legii to dopiero po kliknieciu na profil zawodnika poznałbym jego pozycje.

diamen

Mógłbyś odpowiedzieć jak się ciebie ktoś coś pyta.

diamen

Mógłbyś odpowiedzieć jak się ciebie ktoś o coś pyta.

diamen

Odpowiedz, że pan w końcu !!!

ocenił(a) grę na 10
Andrzejek324

Z tego co pamiętam to w taktyce powinien być filtr, który trzeba dostosować według upodobania. W twoim przypadku pozycje zawodników.

diamen

Tylko w którym miejscu się on znajduje bo jakoś nigdzie go nie widzę.

ocenił(a) grę na 10
diamen

trzeba wystawiac wszystkich graczy i rotowac skladem.
To nie jest błąd ale zwykłe utrudnienie. Tylko grając mecze można dojść do pełnej sprawności. I mecze trzeba grac po 90minut jednym skladem w okresie przygotowawczym zeby ich odpowiednio zahartowac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones