PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631833}
8,5 2 120
ocen
8,5 10 1 2120
Football Manager 2012
powrót do forum gry Football Manager 2012

Wcześniej z reguły przeskakiwałem co któregoś FM czy CM do przodu, a tu się zatrzymałem. Co zapowiadam zakończenie kariery to jeszcze korci mnie kolejny sezon i wymyślam sobie kolejny powód by grać dalej.

ocenił(a) grę na 10
de_Franco

A wiesz coś o jakichś działających uaktualnieniach, jak najnowszych, chodzi mi głównie o Ekstraklasę?

ocenił(a) grę na 9
LukaszJarosz25

Przykro mi, ale nie

ocenił(a) grę na 10
de_Franco

Mnie też przykro. Zapłaciłbym, gdyby ktoś wykonał update Ekstraklasy i największych lig, uwzględniając statystyki i tak dalej.

de_Franco

A jaki zespół prowadzisz ciągle ten sam ?

ocenił(a) grę na 9
Avenalle

Lech Poznań (7 sezonów) w tym Polska (2 sezony), Wfl Wolfsburg (jesień), Legia Warszawa (sezon),
Warta Poznań (4 sezony), Lech Poznań (3 sezony), FC Schalke (sezon), aktualnie Bayern Monachium (pierwszy sezon).

de_Franco

Ja dopiero 4 sezon Legią reputacja trochę podskoczyła po graniu w europejskich pucharach i teraz mogę sprowadzać piłkarzy z chorwackiej , czeskiej i rosyjskiej ligi . Z holenderskiej też można wyciągnąć niezłych grajków z psv czy az alkmar ; z ajaxu już nie chcą przechodzić :) . Sprowadziłem na prawą obronę Gruzina za Rzeźniczaka ale od kolejnego sezonu już nie będzie u mnie grał bo nie zgadza się na podpisanie nowego kontraktu z powodu odrzucenia oferty od Fenerbache i przechodzi do innnej drużyny na zasadzie wolnego transferu :( bo kontrakt mu się kończy i przesunąłem go na rezerwy za takie zachowanie :) .

ocenił(a) grę na 9
Avenalle

Grasz w FM'12 ?

de_Franco

Tak bo interfejs jest w miarę uproszczony niż w tych nowszych fmach , wcześniej grałem w 2008 i 2010

ocenił(a) grę na 9
Avenalle

Ja dostałem w prezencie FM'16 ale okazało się, że mam za słaby sprzęt.
Więc dalej ciągnę FM'12 i jest fajnie. A zaczynałem od Championshipa 97.
Potem skakałem tak co trzy sezony do nowego.

W FM'12 jak się gra pierwsze sezony, to w polskiej lidze ciężko kupić
kogoś konkretnego z zagranicy. Ale po iluś tam sezonach gdy generują
się młodzi piłkarze, to można wyłowić takie talenty, że ho ho.
W wieku 18/19 lat bez żadnego doświadczenia mają lepsze parametry
niż niektórzy wyjadacze Ekstraklasy, a są za grosze, albo za darmo.
I menago sami ich pchają do klubów.
Jak ktoś ma trochę cierpliwości to w 2 okienka może sobie zmontować
ekipę na wygranie Ligi Europy bez problemu. Z Ligą Mistrzów gorzej, ale
nie jest nie możliwe.

Aha i nigdy nie korzystałem z żadnych edytorów ani innych trików.

de_Franco

Ja tak samo , teraz się wkurzyłem i złożyłem rezygnację po 4 sezonach przez prezesa Legii bo zgodził się na sprzedaż lewego skrzydłowego za 7 mln euro do werderu gdzie za 3 - 4 lata mógłby być warty koło 30 . Przy budżecie 19 mln euro nie rozumiem po co się wtrąca nie narzekaliśmy na brak pieniędzy :). Po nieudanym copa america Urugwaj złożył mi posadę selekcjonera teraz będzie walka o awans na mistrzostwa świata :) . W poprzednim sezonie zdobyłem potrójną koronę może to był dobry czas żeby poszukać nowych wyzwań i sprawdzić się w innej lidze :) . Z wolnych transferów można wyciągnąć niezłych piłkarzy w pierwszym sezonie udało mi się sprowadzić do siebie napastnika który był później wart 1 mln euro

de_Franco

Ja zacząłem przygodę z football managerem od 2008 gdzie był sam komentarz i takie kulki latały

ocenił(a) grę na 9
Avenalle

Tia... pamiętam
A kilka części wcześniej był tylko sam komentarz i to po angielsku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones