PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608738}
8,4 1 814
ocen
8,4 10 1 1814
Football Manager 2011
powrót do forum gry Football Manager 2011

i po 30 latach prowadzenia Polskiej reprezentacji.

No cóż o ile do meczy ligowych nie można mieć zastrzeżeń to prowadzenie reprezentacji to istna męka, zwłaszcza polskiej :).

Totalne wady:
1. Kontuzjowani zawodnicy "znikają" automatycznie z reprezentacyjnego składu.
2. Kontuzjowany zawodnik nie może być dodany do składu, co tworzy bałagan bo trzeba dodawać a potem usuwać innych graczy.
3. Zawodnikom reprezentacyjnym bardzo szybko spadają morale.
4.Hiszpańscy zawodnicy posiadają w kontraktach milionowe klauzule wykupu.
5. Szczęsny jest trochę niedopieszczony (sprawdziłem jego potencjał w edytorze o zgrozo minus 8.)
6. Mecz w 3d nadal niedorobiony.
ps
to są moje osobiste odczucia, które totalnie psują rozgrywkę przede wszystkim reprezentacją.

użytkownik usunięty
forest122

1. Kontuzjowani zawodnicy znikają ze składu w przypadku długoterminowej kontuzji
2. Zawodnik nie może być dodany do składu w przypadku długoterminowej kontuzji
3. Nie wiem, nie zauważyłem tego
4. Posiadają również takie klauzulę w rzeczywistości
5. Potencjał -8 dla zawodnika, który tak naprawdę wypłynął w sezonie, w którym FM już był dostępny od pół roku jest całkiem dobrze nadany. Przy takim potencjale zawodnik może grać praktycznie w każdym znaczącym klubie

ocenił(a) grę na 9
forest122

Zadam ci pytanko czy grałeś w poprzednie odsłony FM ?

1. Kontuzjowani zawodnicy "znikają" automatycznie z reprezentacyjnego składu.
2. Kontuzjowany zawodnik nie może być dodany do składu, co tworzy bałagan bo trzeba dodawać a potem usuwać innych graczy ...

Tak zawsze było w poprzednich częściach że kontuzjowanego zawodnika nie można było dodać do składu lub znikał z niego - na Boga przecież tak jest w realu.

4. Hiszpańscy zawodnicy posiadają w kontraktach milionowe klauzule wykupu ...

Od wieki wieków hiszpańscy zawodnicy mają wielomilionowe klauzule.

6. Mecz w 3d nadal niedorobiony ...

W tym pkt. zgodzę się z tobą. Mnie osobiście najbardziej razi gdy piłka po uderzeniu przez jakiegoś tam zawodnika leci mocno po ukosie jak "bumerang" - przerabiliśmy to w FM 2009.

ocenił(a) grę na 7
tomucho77

akurat to, że zawodnik reprezentacyjny jest usuwany ze składu to mała niedogodność bo trzeba go potem znów dodawać. Jak się ma już wybranych 21 zawodników to potem trzeba szukać zmiennika następnie go wywalać itd. Jest to uciążliwe.

ocenił(a) grę na 9
forest122

Zgadza się jest uciążliwe ale tak musi być. Przy dłuższej kontuzji która eliminuje danego zawodnika z co najmniej dwóch zgrupowań kadry tj. z 4 meczów komputer usuwa go ze składu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones