PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704519}
5,9 390
ocen
5,9 10 1 390
FIFA World
powrót do forum gry FIFA World
Sizimtriox

Szkoda, że tyle tam nobów co się specjalnie rozłączają jak przegrywają mecz i wtedy jest remis. Nie wiem czy w Fifie 14 też tak jest. Gdyby nie to byłoby spoko.

palel47

teraz jeśli wygrywasz mecz i ktoś się rozłączy to Ci zalicza zwycięstwo ;)

KaczorS93

Jak teraz tak jest trzeba zainstalować to znowu ;) Grałem z tydzień temu i było tak jak pisałem. Wygrywam 4:0, a skur**** się rozłącza specjalnie w 90min i nie ma awansu do wyższej ligi.

palel47

to dziwne bo ja gram w to od ponad 2 miesięcy i tylko na początku miałem z tym problem a później normalnie zwycięstwo zalicza... co prawda nie dostaje tyle xp i monet co powinienem bo mecz nie został dokończony ale punkty do ligi dochodzą ;)

palel47

Taa punkty dostajesz jak ktos wyjdzie za kazdym razem. EA moglby jednak informowac w grze o tym kiedy planuja restarty serverow bo kilka punktow juz tak stracilem. Wiadomo ze to beta i nie ma sie co przywiazywac ale jednak troche to denerwuje. Najgorsze jest jednak to ze nie mozna przypisac wlasnych klawiszy inaczej niz przez podmiane komend w pliku tekstowym... o ile jeszcze na klawiaturze to nie jest zbyt duzy problem to przestawienie pada moze byc juz problemem.

Vancore

Informują na Facebooku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones