PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631791}
7,5 109
ocen
7,5 10 1 109
FIFA Manager 12
powrót do forum gry FIFA Manager 12

Moim zdaniem wielką piętą ahillesową tej edycji jest realistyka wyników osiąganych w grze nawet przy niskim poziomie trudności. Gram w managera od edycji 2007 i czegoś takiego jeszcze nie było.

W poprzednich częściach raziło mnie to że po powiedzmy 10 latach kariery, zmieniałem na jakiś inny klub, powiedzmy Barcelona czy Real Madryt a tam połowy personelu nie było, czy piłkarzy po 8 i w dodatku z kontraktami >10 mln euro.

W tej części tak daleko nie zajdę żeby sprawdzić bo niestety brak realizmy razi.

Pozdrawiam fanów edycji!

ocenił(a) grę na 7
bartoszsulecki

Tą serię traktuję jako miły prosty i prymitywny przerywnik w oczekiwaniu na Football manager.
Gra jest taka dla mainstreamu. Trochę cukierkowa.

Gram teraz Lechem Poznań i po 4 latach wygrałem ligę mistrzów.

Czy gra jest mało realistyczna hmm jeśli chodzi o wyniki meczowe to bardzo duży wpływ na wygraną mają tutaj rozmowy meczowe i polecenia z ławki trenerskiej w trakcie meczu. Ma się wrażenie, że zawodnicy na prawdę słuchają naszych poleceć co więcej wykonują je z marszu. W football manager brakuje takiego wykrzykiwania do zawodników. No i w tym nanagerze podoba mi się opcja trypu personal life. Gdzie mogę kupować domy, auto pograć w golfa czy pobiegać w maratonach. Niestety w FM skupiamy się tylko i wyłacznie na piłce. I jeden i drugi manager ma wady gdyby tak je połączyć to mielibyśmy managera idealnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones