PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612827}
6,5 1 016
ocen
6,5 10 1 1016
FIFA Football 2004
powrót do forum gry FIFA Football 2004

Najgorsza FIFA w jaką dano mi był zagrać.

polishserial

Pełna zgoda, piłkarskie szachy. Masakra.

ocenił(a) grę na 5
polishserial

Nie była taka zła, miała tylko pecha bo Konami wydało PES'a, który swoim silnikiem meczowym zmiótł Fify.

ocenił(a) grę na 5
polishserial

Nie dało się strzelić gola będąc na wprost bramkarza, dobrze pamiętam? ;)

polishserial

Wiesz nie najgorsza. Pewnie grasz w fife 12,13 i wiadomo że są lepsze od niej bo ona wyszłą dawno temu ponad 10 lat temu i nie dziwie sie ze ci sie nie podoba!!!!

szymek1232

Oj grałem w FIFE 04 jak wychodziła i już była dla mnie marna w porównaniu do np. FIFY 2002 czy FIFY 2000

ocenił(a) grę na 8
polishserial

Niby dlaczego najgorsza? Przyznam, że grałem tylko w tę Fife, ale wg mnie była świetna. Ile to się godzin przy niej spędziło.

lostek815

To zagraj tez w inne. Ta ani nie ma klimatów FIFY z lat 90s albo początków XXI wieku, a nie nie jest tak dopracowana jak kolejne.

ocenił(a) grę na 8
polishserial

To, że nie jest tak dopracowana jak kolejne, to chyba oczywiste. Bo wiadomo, że co kolejna część to lepsza, a przynajmniej tak powinno być. Klimat jak dla mnie był w porządku. Może kiedyś pogram w inne bo jakimś fanem piłki nożnej to nie jestem, więc nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones