PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856077}
5,6 868
ocen
5,6 10 1 868
FIFA 21
powrót do forum gry FIFA 21

Nie polecam

ocenił(a) grę na 1

Ta gra to jakieś wielkie nieporozumienie.

Wypuszczony został wadliwy produkt, zresztą jak zawsze przez ostatnich parę lat.
Drewniane serwery, z których zostajesz co chwila rozłączany, a co za tym idziesz przegrywasz gry online.
Praca sędziego. Kojarzycie tą scenę ze skrzydlatych świń? Obejrzyjcie przed zakupem, bo dokładnie taka jest jego tam praca. Dla rywala każdy faul to upomnienie, dla Twojej drużyny żółta karteczka.
Zasady gry w piłkę bardzo zmienione, bramkarz przeciwnika może odbijać piłkę ręką poza polem karnym. Podobnie jak Twoi rywale, nie ma już możliwości karnego za rękę w polu karnym.

Bardzo żałuję wydanych pieniędzy na tą grę i stwierdzam, że lepiej byłoby się poprostu najebać za te 2 stówki niż kupić to gówno.

ocenił(a) grę na 5
szozdzislaw

Mnie w tej części odrzuca to, że zbyt mocno polega na szybkości piłkarzy. Jeśli nie masz szybkiej drużyny to przegrywasz, bo nie dogonisz rywala, jesteś bezradny.

ocenił(a) grę na 5
grupio

W zasadzie ta gra zamiast fifa powinna nazywać się need for speed.

ocenił(a) grę na 5
grupio

Jeszcze fajne są w tej grze mechanizmy przegrywając seryjnie mecze, ledwo utrzymując się przy piłce dostaje gola od jakiś słabiaków. Po golu nagle piłkarze dostają przyspieszenia, lepiej się ustawiają, dochodzę do miliona sytuacji, a komputer gra jakby miał upośledzenie. Często jest też tak, że odpalając grę ma się cały czas zwycięstwa i potem nagle innego dnia spadek formy. Dziwna ta gra.

szozdzislaw

To nie graj online, tylko w karierę offline się pobaw.

szozdzislaw

Ale fakt, że Ja nie kupiłem tej FIFY. Wolę parzyste numery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones