PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741033}
7,2 3 774
oceny
7,2 10 1 3774
FIFA 16
powrót do forum gry FIFA 16

Wg mnie jest ciut lepsza od 15 gdzie 90% graczy kiwala pol boiska i strzelala bramki.Teraz łatwiej zatrzymac takich "sepow" , ale jak to EA zawsze musiala cos zepsuć.Podania w tej grze to istna tragedia.W zdecydowanej większości podan obronca wybiega przed ciebie i przecina podanie , a twoj grajek stoi jak kolek i czeka na podanie i zamiast wybiec czy zastawic sie to właśnie stoi jak kolek.Gdy 2 zawodnikow stoi w mniej wiecej tym samym kierunku to zamiast podac to bliższego , ktory nie ma krycia to zagra to dalszego pod kryciem.Z odbiorem jest jeszcze gorzej.Logika zawodnikow tez straszna gdyz czesto pilka leci obok a zawodnik sie patrzy.Rzuty rozne przestaly istniec gdyz wszystko lapia bramkarze.Te wysuniete podania , ktorymi tak sie tworcy podniecali w trailerach zawsze ida w bramkarza...itd. szkoda slow.

daniinter

O tak te podania to tragedia. Ileż razy się irytowałem bo mój zawodnik zamiast się zastawić albo zrobić krok do przodu i przejąć podanie, to stał w miejscu i czekał aż go obrońca rywali wyprzedzi. Często zdarza się, że mój zawodnik podaje nie do tego co chciałem. Oczywiście napastnikom dalej zdarza się stać jak kołki na spalonym, albo gdy są pilnowani przez obrońców.

ocenił(a) grę na 1
daniinter

Zmieniam zdanie.Po rozegraniu kilkudziesięciu meczow oświadczam ze ta gra to totalne dno i nieporozumienie szkoda pisac EA ciagnie te gre na dno!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones