PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741033}
7,2 3 774
oceny
7,2 10 1 3774
FIFA 16
powrót do forum gry FIFA 16

Nie kupujcie tej gry!

użytkownik usunięty

FIFA 16 to po prostu kilka maluteńkich usprawnień, malutka garść licencji i dodane reprezentacje kobiet. Kobietami gra się tak samo, licencje to miły, ale tylko dodatek, a usprawnienia są ledwo co wyczuwalne. To ta sama gra co rok temu! Pomimo zmiany jednego komentatora, nasz stary dobry znajomy i tak wygłasza te same kwestie co przez ostatnie lata. Jak słyszę komentarz "z tego miejsca można strzelić" to mnie coś trafia. W FIFE nie gra się źle, ale nie dajmy się zrobić w balona. EA daje nam coraz mniej za coraz większe pieniądze.

Ale na PC to i tak gra o klasę lepsza niż PES 2016.

damianii

I tu niestety chyba masz rację. PES 2016 na PC to dno. A FIFA to odgrzewany kotlet. Ciężko mają gracze PC.

_Zero_

Odgrzewany kotlet? No nie do końca. Wiadomo, że FIFA która wychodzi co roku nie bedzie mieć rewolucyjnych zmian. W tej cześci i tak jest dobrze, jest to o co prosili fani od dłuższego czasu czyli stonowanie tempa i przemyślane prowadzenie akcji w czym w znacznym stopniu przybliżyła się do PES'a za najlepszych czasów (bo teraz to hokej). Gdyby tylko napisali od nowa fizykę piłki i taktyka odgrywała większą rolę to byłaby perfekcyjna gra.

damianii

Własnie.


Ja i tak nie kupię kolejnej bo mam już z 6 FIF w domu i nie kupię kolejnej przez. Najbliższe 4 lata

damianii

Stonowanie tempa gry jest mikroskopijną zmianą, która powinna być w patchu, albo w małym dlc! Do starych PESów nie ma to nawet startu. To dalej jest gra bardzo odległa od realizmu. Przypominam, że gra kosztuje mniej więcej 150 zł na PC. Za tą cenę powinna być to całkowicie nowa produkcja, a nie z mikroskopijnymi zmianami. Wszystkie zmiany jakie są w FIFA 16 nadawałyby się tylko i wyłącznie na DLC.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Kompletnie sie nie zgadzam. Roznice sa ogromne, ale zauwazysz to dopiero po rozegraniu kilkudziesieciu spotkan. FIFA 16 jest bardzo fajna, na pewno o wiele lepsza od FIFY 15. Polecam kupno.

Ja kupiłem, gdyż to pierwszy zakup fify. Po multi nie grałem, więc raczej mi się nie znudzi.

ocenił(a) grę na 1

http://www.fifapolonia.pl/forum/viewtopic.php?f=205&t=33093&start=999999#p610558 - tutaj watki co do tej smiesznej gry - polecam zapoznac sie z tematem :)

Gra jest zdecydowanie lepsza od 15. Poprawiono gre bramkarzy, tempo gry jest wolniejsze i gra mi się wyraźnie przyjemniej niż w to dno jakim była 15. Minusy jakie zauważyłem to 90% skuteczność finezyjnych strzałów z pola karnego, zbyt łatwy drybling, durne (jak co roku zresztą ) oczekiwanie piłkarza na toczącą się do niego piłkę (jakby nie mógł do niej podbiec lol), błędy gry w wykrywaniu strzelca gola(czasem zalicza samobója przeciwnikowi gdy piłka dotknie bramkarza, nawet leciutko), błędy w wykrywaniu zagrań ręką(sędzia gwiżdże ręke w absurdalnych sytuacjach a oczywistych zagrań nie widzi), karne z kapelusza no i najważniejszy zarzut wg mnie czyli banalność gry (na poziomie legendarnym ogrywam obojętnie jaki zespół 5 do 0 i wyżej) choć może mam już wprawę... Gra jest przyjemna ale za te pieniądze powinna być dużo lepsza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
ocenił(a) grę na 9

Poniekąd masz racje ale zapomniałeś wspomnieć że dodali fut draft który jest bardzo grywalny .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones