PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741033}
7,2 3 775
ocen
7,2 10 1 3775
FIFA 16
powrót do forum gry FIFA 16

Wiadomo w 14 dominowała gra defensywna, w 15 chcieli to zmienić ale przesadzili. Gram w FIFY od 2006 roku i FIFA 07 zawsze będzie dla mnie najlepsza, ale mam spore oczekiwania co do 16. Na samą myśl o PESIE dostaję mdłośći.

loukas321

To rewela. Ja gram FIFY od 98, we wrzystkie po kolei. Najlepsze było iss pro evolution 2 na psx, potem PES 6 na ps2. Jesli chodzi o FIFY to pierwsza dobra to faktycznie 07, ale najlepsza dla mnie była 12. Obecnie PES to dno, ale na do 2006 roku fifa nie miała szans pod względem realizmu rozgrywki. Wiem co mówie gralem chyba we wrzystkie symulatory pilki noznej łącznie z sensible, tolal-football, liberogrande i this is football.

ocenił(a) grę na 8
esyjent

07 jest moją pierwszą FIFĄ i zawsze będzie moją ulubioną. Straszny mam do niej sentyment. Co do PESA to rzeczywiście dawne wersje miały coś w sobie. Zjadliwy jest jeszcze PES 2010, ale od 2011 jest co roku gorzej. Szkoda, że śmiercią naturalną umarł Sensible Soccer, kolejny bardzo klimatyczny i swojego czasu najlepszy symulator ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones